Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel, de nem értem, miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyok, de ha róla beszélek a barátnőmnek, sosem érdekli, nem foglalkozik vele. pedig nekem fontos, hogy ezt megbeszélhessem vele.Ezt el is mondtam neki, de kb. kiröhögött. Megkérdeztem, mi a baja vele, de nem magyarázza meg. Most nem hajlandó beszélni velem. Nagyon messze lakik, ritkán találkozunk. Én rontottam el valamit? Nem értem a helyzetet.
2016. jan. 15. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs igazán más témád, csak a srác, az baromi unalmas és idegesítő tud lenni egy idő után, nem lehet valami ilyesmi mögötte? Nem bántásból kérdezem, ha valaki fontos az embernek akkor fel sem tűnik neki, hogy minden róla szól.. de másnak nagyon is fel fog tűnni.


Ő ismeri a srácot? Vagy egy számára vadidegenről van szó?


Amúgy nem korrekt, hogy nem mondja el, mi baja, de el tudom képzelni, hogy a fenti dolog lehet.

2016. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismeri a srácot, általános suliban osztálytársak voltunk mindhárman. Ritkán beszéltem neki a srácról épp ezért, mert így reagál rá, és kicsit rosszul is esett, hogy pont neki nem tudok erről beszélni.
2016. jan. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!