Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem szeretek emberekkel/...

FireSoul kérdése:

Miért nem szeretek emberekkel/barátokkal lógni? (több lent)

Figyelt kérdés
Régebben RENGETEG barátom volt, tényleg. Folyton kijártam velük ide-oda. Ma már ha valaki ki merészel hivni valami hazugsággal le szoktam rázni. Most alig van vagy 2 barátom össz. a többi mind ilyen "1 hónapban egyszer felhivlak az legyen elég" kapcsolat... Mindenkit elüldözök magamtól, szinte mindig egyedül vagyok és NEM VAGYOK EGYÁLTALÁN MAGÁNYOS. És épp emiatt nem érzem szükségét hogy másokkal törődjek. Miért van ez?? Valami baj van velem vagy mi??

2016. jan. 23. 17:24
 1/3 anonim válasza:
Ha amúgy jól érzed magad, akkor valószínű introvertált személyiség vagy, olvass utána.
2016. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, ilyen ember vagy és kész. Nem vagyunk egyformák,ennyi.
2016. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat, csak aggódtam/aggódom hogy ez talán majd későbbre is kihat vagy valami.
2016. jan. 25. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!