Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lány az osztályomban....

Van egy lány az osztályomban. (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályba és szeretném ha észrevenne, hogy kedvelem... vagy nem is tudom hogyan, fogalmazzam meg. Az iskolában elég

csöndes. -Több ok van miért nem jön össze: az eggyik ok az hogy, elég gyerekesnek mutatkoztam be az osztálynak elöször. Ezt meg lehet változtatni? -A másik az hogy, idősebb nálam fél évvel ez nem tudom hogy, baj-e? És ebben az évben kb 10 szót szóltam hozzá talán. -Az önbizalmam se túl jó. Szerintem csúnya vagyok. Küldhetek képet priviben. -De ne mondjátok azt mennyek oda meg hogy beszélgessek vele mert nincs miről. Szóval akkor ezzel lehet valamit még kezdeni? 13/f



2016. jan. 29. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg a gyerekes viselkedèsedet picit fèlretenni ès kicsit komolyabban viselkedni !! Ha azt akarod,hogy èszrevegyen akkor márpedig muszály lesz vele beszèlni másnem megkèrded mi a kedvenc hobbija vagy ijesmi... Vagy nèzd őt nèha amikor èszreveszi, előbb utóbb csak megkèrdi mièrt nèzed mindig őt. ( küldhetsz privibe kèpet hátha kkor többet tudok mondani
2016. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a másik hogy, akaratlanúl csak őt nézem és amikor ide fordul elfordulok mert szerintem idegesíti
2016. jan. 29. 20:17
 3/3 Shirai Mika válasza:

Szerintem lehet hogy tetszel neki.

Csak ő is visszahúzódó.

2016. febr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!