Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az én hibám, hogy megszakadt...

Az én hibám, hogy megszakadt a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy barátom elutazott 10 napra, de nem szólt nekem. Mivel én ezt nem tudtam (és azt se, hogy olyan helyre megy, ahol nehezen lesz elérhető), pár nap után elég kétségbeesett voltam, hívogattam nem vette fel, aztán az egyik sms-emre válaszolt. Elég idegesnek tűnt, és úgy éreztem, hogy most nem túl alkalmas az időpont neki arra, hogy beszéljünk. Jó szórakozást kívántam, erre ő még válaszolt, hogy köszi, de azóta semmi hír felőle.

Úgy gondoltam, hogyha hazaér, akkor keresni fog, de nem tette. Azelőtt naponta, de minimum 2 naponta beszéltünk. Nagyon sok olyan dolgot elmondtam neki, amit eddig másnak nem, és pontosan tudja, hogy nagyon érzékeny vagyok.

Mit tegyek? Hiányzik a barátom, de nem akarok a terhére lenni, nem akarom zaklatni.



2016. febr. 9. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre lehetetlen válaszolni, mert semmit nem tudunk. Lehet csak egyedül akart lenni kicsit, dolga volt, most mással van elfoglalva. Kétlem hogy baja lenne veled a semmiből, de ha 1-2 hétig nem beszéltek, felkeresheted.
2016. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!