Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám felmelegíteni...

Hogyan tudnám felmelegíteni ezt a fiú-lány "barátságot"?

Figyelt kérdés

Én vagyok a srác (26 vagyok) , volt egy kolleganőm (ő 22), tavaly ilyenkor került a céghez ahol dolgozok, de júliusba már el is ment különböző cégen belüli feszültségek miatt. Ezalatt a pár hónap alatt nagyon jóba lettünk, rengeteget beszélgettünk, olyan dolgokat is megtudtam beszélni vele amit senki mással. Emellett rengeteget bohóckodtunk, nevettünk együtt. Hihetetlenül jól éreztem magam vele, és ő is többször állította ugyanezt rólam. Most attól tekintsünk el, hogyha nem lenne komoly kapcsolata évek óta akkor tuti, hogy megpróbáltam volna már komolyabbra venni a dolgot, ezért is tettem zárójelbe a "barátságot".

Amikor elment tőlünk megbeszéltük, hogy tartjuk majd a kapcsolatot, ez így is volt kb. szeptember végéig-október elejéig. Addig heti-kétheti rendszerességgel mindig beszéltünk facebookon, hol ő írt, hol én, élőbe sajnos azóta se találkoztunk. Október elejétől valahogy a beszélgetés is elmaradt. Karácsonykor ráírtam, írtam egy kisebb regényt, hogy mi történt azóta velem, érdeklődtem róla is egy csomó dologról, de csak 1-2 mondatba válaszolt, szilveszter után ugyanez megismétlődött, akkor is én írtam rá, ő kora ősz óta egyszer se...vagyis most nem rég születésnapomon felköszöntött, de semmi hogy vagy, vagy más egyéb...

Nekem nagyon hiányzik, olyan kevés ember volt az életembe akivel mindent megtudok beszélni és ezzel együtt ennyit tudok nevetni. Szeretném vele tartani a kapcsolatot, de teljesen azt érzem, hogy ezt elfelejthetem. Azt már megtapasztaltam az életbe, hogy ha egy kapcsolat legyen az bármilyen nincs "ápolva" akkor halálra van ítélve. Azt olyan gáznak érzem, hogy én írok neki folyamatosan ő meg 1-2 mondatba válaszol magától meg sose érdeklődik. Személyes találkozóra hívni meg nem tudom mennyire jó ötlet hisz komoly kapcsolata van, nem tudom mennyire venné jól ki magát ez így ha elhívnám mondjuk sütizni vagy valahova. A barátját ismerem, együtt jártunk edzésre gyerekkorunkba, és sose kedveltük egymást, igaz azóta eltelt 10 év úgy hogy nem találkoztunk. Fordított esetbe lehet én se örülnék neki ha egy ilyen helyzetbe egy srác elhívná valahova a barátnőmet, na meg kitudja a csaj félreértené-e annak tudatában, hogy hónapok óta alig beszélünk.

Mielőtt félreértené valaki, NEM vagyok szerelmes belé, csak egyszerűen nagyon kedvelem és nem állna szándékomban ráhajtani mivel tiszteletben tartom, hogy van valakije! Ha szingli lenne az egy másik helyzet lenne.

Mégis szerintetek hogyan lehetne felmelegíteni ezt? Teljesen megfog szakadni a kapcsolat ( ha eddig egyáltalán nem történt meg ) hogyha így folytatódik. Én pedig nem szeretném ezt, szeretném ha ismét sokat beszélnénk és ugyanolyan jóba lennék mint korábban. Valami ötlet vagy tanács, hogy miként lehetne ezt a folyamatot a visszafordítani? Vagy már felejtős?

Köszi a válaszokat előre is.



2016. febr. 10. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Más, ha valakivel nap mint nap együtt vagy, mert egyszerűen akkor összevagytok "zárva" és még ha jóban is vagytok, elhülyültök, akkor sem feltétlen jelent semmit.


Mindenesetre mindenképp elhívhatod valahova, ahogy írtad, nem kell randinak lenni, csak dumáltok egy jó helyen. Nem hiszem, hogy gond lenne ebből azért, mert valakivel együtt van. Nem a rabszolgálja az illetőnek. Gondolom azért is ritkult a beszélgetés, mert nem nagyon találkoztatok miután elment.

2016. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!