Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátom azt mondta...

Az egyik barátom azt mondta hogy flegma vagyok hogyan bizonyítsam be hogy nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Mert ő az egyik barátnőmnek azt mondta hogy flegma vagyok és a barátnőm kérdezte tőle hogy miért mondta és ő erre azt válaszolta hogy nem tudom.

Légyszi segítsetek hogy hogyan bizonyítsam hogy nem vagyok az.

Előre is köszönöm.



2016. febr. 18. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
talán úgy, hogy magadat adod?
2016. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert akarod bebizonyitani ha nincs ugy?
2016. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jaj de ciki valaki flegmának gondol! Kérdezem én ki nem sz*rja le, hogy más mit gondol rólad? Te tudod, hogy nem vagy az és kész!
2016. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A flegma nem is olyan rossz tulajdonság, ennyin én még nem aggódnék. Majd aggódj, ha mit tudom én... rasszistának neveznek.
2016. febr. 19. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a flegmázós fasságot úgy használjátok, mintha még értelme is lenne...
2016. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tehát van egy barátodnak nem nevezhető akárki aki azt mondta a barátnődnek, hogy hazudtam, de legalábbis azt sem tudom, mit beszéltem és erre Neked bármit is bizonyítanod kellene. Maaaaaargit nooooormális?

Amúgy meg ne akarj más lenni mint amilyen vagy. Hogy ezt ki minek értékeli az meg már az Ő világlátása és gondja.

Én pl. zárkózott vagyok. Van aki ugyanezt mulyaságnak és van aki nagyképűségnek gondolja. Szerinted melyiknek mit kéne bizonyítanom? Senkinek semmit.

Ha a barátnőd nem lesz a barátnőd, csak mert valaki mondott rólad valamit akkor -bármily kegyetlenül hangzik - hidd el, jól jártál, hogy nem a barátnőd és most derült ki, nem 5 év múlva.

2016. febr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!