Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erre mi lenne a helyes reakcio?

Erre mi lenne a helyes reakcio?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, alberletben lakom, ahogy az egyik baratnom is. 1x buli utan aludt nalam, de lenyegeben utana levo nap mar nem volt orank. Holnap megint megyunk bulizni, de en egy szoval nem emlitettem neki, hogy aludjon nalam, annyit mondtam neki, hogy buli elott jon. Oazinten szolva nekem csutortokon oram van, neki is lenne, de o nem megy, en pedig szeretnek menni, mivel 2 het mulva nem fogok tudni menni. De igy nem jo. 1utan indulnek orara, neki fel4tol van busz haza.

A masik meg az,hogy kajat semmit nem hoz soha, elvarja, hogy egesz nap en etessem.

23L


2016. márc. 8. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Reggel nincs busz? Mond neki, hogy aznap dolgokat kell elintézned, így nem leszel otthon. Javasold, hogy csak akkor menjetek bulizni, ha megtudja oldani a reggeli hazautazást.
2016. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ezen mondatokban van állítmány? 5-ös voltam szövegértésből mindig is, de ezt nem értem. Mire kell reagálni?
2016. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó két sort értem. De nem értem. Mármint téged értelek, de azt nem értem, hogy ez, hogy lehet! Mi az, hogy te etesd?!
2016. márc. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Állítsd kész tények elé: alhatsz nálam, de utána reggel koccolj el! Nehogy a te gondod legyen már, hogy mit kezd a napjával. Menjen az albérletébe, és aludjon otthon a busz indulásáig.Te meg csinálj aznapra radikális fogyókúrát, csak egy szikkadt zsemle legyen a hűtőben! Észre kell, hogy vegye, mi történik.
2016. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugy, hogy elvarja,hogy reggel adjak neki reggelit, delben ebedet. Nem akar visszamenni, mert azt mondana azoknak, akiknel lakik, hogy hazamegy,igy nem mehet vissza. Egy oreg hazasparnal lakik
2016. márc. 8. 13:03
 6/10 A kérdező kommentje:

Es tulajdonkeppen minden erejevel azon van,hogy en se menjek be orara, hanem maradjak. Azzal nem lenne semmi bajom, ha reggel fogna magat es elmenne.

Ha meg rakerdez, hogt mi dolgom van,mit mondok?

2016. márc. 8. 13:05
 7/10 A kérdező kommentje:
SuritettLevego kedves! En meg se szolaltam volna a helyedben,hogy 5os voltal szovegertesbol. Nincs allitmany? En eleg sokat talaltam benne, igy visszaolvasva
2016. márc. 8. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:

"SuritettLevego kedves! En meg se szolaltam volna a helyedben,hogy 5os voltal szovegertesbol."

Tény hogy van zavar az erőben. :D


De ha itt ennyire határozott vagy, akkor barátnődnek is megmondhatnád a dolgokat, röviden, tömören.


"Alhatsz nálam, de légyszíves hozz kaját reggelre, és 1-kor el kell menjünk mert megyek órára, pont."


"Ha meg rakerdez, hogt mi dolgom van,mit mondok?"

Most akkor nem órára mész? :D

2016. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egész egyszerűen nevetséges. A barátnőd hazudozik, lóg órákról, és a nyakadon élősködik. Felzabálja a kajádat, odapofátlankodik éjszakára, és rád akarja erőltetni a saját elb**ott életmódját, hogy te se vidd véletlenül se többre az életben, mint ő.

Gondolkodj már kicsit, szerinted az ilyen barát? Szükséged van neked erre?

Mert ha látsz benne valamit jót is a szíve mélyén, akkor ne hagyd, hogy kihasználjon, szépen mondd meg neki, hogy majd ott alhat, ha TE meghívod, kaját meg vásároljon magának. Abba meg ne szóljon bele, hogy te mikor mész órákra, és főleg ne akadályozzon azzal, hogy délutánig ott lóg nálad. Ennyi.

23 évesen lehetnél már kicsit felnőttebb.

2016. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem akarom en se megbantani. Emlitettem neki, hogy miert nem megy vissza oda, ahol lakik, mert ez meg az. Mondom jo, de nekem nincs kajam, a Mekibe megyek enni. Vagott egy fancsali kepet, majd azzal fenyegetozik, h o akkor nem jon buliba, ha nem alhat nalam...

Mindegy megmondtam neki kerek perec, hogy en bemegyek orara es kesz.

2016. márc. 8. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!