Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik bnöm irt facen de nem...

Egyik bnöm irt facen de nem akarok vele beszélgetni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 09:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Korábban írtam neki kb mizu meg hogy van stb ö is meg kérdezte de utana irta hogy elvan mert AZ egyik családtagja Ott volt és kilépett el sem köszönt.Most meg irt nekem facen.
2016. márc. 9. 09:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem reagálsz neki. Vagy csak röviden, az ő stílusában. Ha tényleg barátnőd lenne, ez nem is lenne kérdés.
2016. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Olvasd el mit írt és ne válaszolj. Azért, hogy láthassa a "látta" jelzést.


"Igaz barátság". Na persze.

2016. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Tiltsd le és legyintsd tarkón :DD
2016. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt, nem vagytok barátnők. Barátoknál csak őszinteség van s érzelemből fakadó válaszok.

Ha barátnőd lenne megírtad volna neki, most nincs kedved vele beszélni. Ami egyben a válaszom is..., írd meg neki.

Kezdj el kommunikálni.

2016. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jézusom ezen kiakadni,neharagudj.


Egy családtagja ott volt nyilván nem szerette volna,hogy elolvassa a beszélgetéseiteket ezért inkább gyorsan le lépett.


Velem is volt többször olyan főleg régen mikor nem okos telefonom volt hanem egy alap. Csak gépen tudtam facebookozni és akkor ha vkivel beszéltem anyum vagy vki belépett a szobába,hogy ide szeretne jönni volt mikor időm nem volt elköszönni.


Ez nem akkora tragédia -,-

2016. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van okostelefonja meg számítógépe .
2016. márc. 9. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Szánalmas ez a kérdés...
2016. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele beszélgetni, miért írtál neki te korábban? Vagy csak most épp nem akarsz, amúgy máskor igen? Mert akkor simán mondhatod, hogy "ne haragudj, de most nem alkalmas, nem tudunk beszélgetni".
2016. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindig ilyen befejezetlen beszélgetésekbe bonyolódom, majd folytatjuk.

Nem lehet mindig rögtön válaszolni.

2016. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!