Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minden ismerősöm/barátnőm,...

Minden ismerősöm/barátnőm, szült gyereket vagy házasodott. Mindenkinek van saját családja. Hogy szerezhetnék új barátokat?

Figyelt kérdés

Tudom, marha hülyén hangzik, mert már én sem vagyok abban a korban, hogy barátnő meg öribari stb... De olyan egyedül érzem magam. Hobbinak jó lenne valamit csinálni, de a hobbihoz pénz kell, és jelenleg állásom sincs. Levelezőn tanulok a főiskolán, és ott vannak jó fej csajok akikkel elvagyok, amíg bent vagyok a fősulin. De amint kijövök, már senkit nem érdekel, hogy megkérdezze mi van velem. A régi barátaim a gimnáziumból, meg mind családot alapított már. Szó szerint mind. Nem érzem magam elkésve, hiszen nekem még nem hiányzik a család, csak az, hogy valakivel együtt lógjak kicsit. Szóval valahogy egyedül maradtam, mert mindenki talált magának valamit. Másik lakóhelyet, vagy házasságot, legtöbbje már gyereket is. Én mit tehetnék, hogy találjak magamnak egy olyan társaságot, ahol tudok egy kicsit lazulni, beszélgetni, isten ne adj bulizni egyet. Évek óta nem voltam sehol. Párkapcsolatom nincs, és azon a téren se ártana ismerkednem, de az most mondjuk nem is érdekel annyira. Gőzerővel megy az álláskeresés hónapok óta de vidéken nem néz felém a szerencse. Tudtok valamit ajánlani?

25/N



2016. ápr. 18. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Jöhetsz velem csgozni. Ha meglővöd a Xkalát akkor MM-ezhetünk is. :D
2016. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D ez kedves köszönöm :D
2016. ápr. 18. 13:19
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Hát igen én az vagyok...:D:DD::D Ha akarsz majd üzenj és elküldöm a profilom xddd
2016. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
+ Megtanulsz könyen lengyelül és Oroszul is. Szóval.. :D:D:dD
2016. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tiszta haszon :D De inkább rendes választ szeretnék :D
2016. ápr. 18. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a településed add meg. Lehet valaki hasonlóan van mint Te. Ezzel is több az esélyed barátkozni. scak egy tipp. :)
2016. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pest megye Gödöllő és környéke :)
2016. ápr. 18. 14:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Tánciskola. Sokan jelentkeznek pár nélkül.
2016. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most egy általános sulis haverommal vettem fel a kapcsolatot és az tök jó volt :)

Kezdj vmi új sortba az is bejött nekem, kellett hozzá 1-2 hónap de edzés után lógtam velük

2016. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!