Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg, hogy én nem...

Hogy mondjam meg, hogy én nem leszek ingyen taxi, úgy, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés

Mióta megvan a jogosítványom, az egyik barátnőm ingyen taxinak néz.

Vigyem el ide, vigyem el oda, ha jön hozzánk, akkor menjek el érte meg vigyem is haza.

Múltkor volt valami buli Bécsben, ahova el akart menni, azt akarta, hogy én vigyem el. Indítottak innen buszt, ami potom pénzért elvitte volna, mondtam neki, hogy menjen azzal, erre a válasz az volt, hogy de az pénzbe kerül. Már ebből is sértődés volt.



2016. ápr. 26. 15:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Okkal fordultak el tole. Senki nem fog mindig mident neki allni. Kinek kepzeli magat? Amugy esku elbeszelgetnek a baratnoddel,hogy mi a f.ra teszi magat annyira!!!?? Nyilvan masokkal vitette magat,meghivatta magat.Sose akart fizetni.Gondolom vissza se hivott senkit sem. Igy ott hagytak. Eloskodokre senkinek nincs szuksege. Beszelj vele es mond meg neki,hogy szalljon le a magaslorol.
2016. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Küldd el a francba és oszd ki a fejét! Ha megsértődik, egy kullanccsal kevesebb, ha kapcsol és magába néz, akkor még jót is tettél.
2016. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Nem értem miért jó neked szánalomból begyűjtened egy érdekbarátot..


Jobban teszed, ha nem barátkozol vele tovább, sok bosszúságtól kíméled meg magad.

2016. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kérdés, amin elgondolkodhatnál: ha nem lenne jogosítványod és autód, vajon akkor is olyan sokszor keresne téged? Kizártnak tartom.

Egyenesnek kell lenni. Ha besértődik, akkor sértődjön. Nem vagy jótékonysági alap. Te talán nem pénzből élsz?

De itt egy jó módszer, ha nem akarsz sértődést:

Ha legközelebb jön, hogy vidd el ide-oda, akkor mondd meg neki, hogy nem tudod, mert jelenleg annyi benzin van csak az autóban, hogy a benzinkútig odaérj. És jelenleg sajnos neked sincs pénzed. De ha megtankol neked, akkor szívesen elviszed ahova kéri.

Próbáld ki!

És írd le nekünk, hogy mit válaszolt.

2016. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó írt az jó.



Amúgy az is igaz amit írtak,hogy ha jogsi kocsi nélkül lennél akkor is annyira nagy barátnők lennétek?


kamuból még azt is kipróbálnám,hogy elromlott az autó és majd viszitek szervizbe,te is busszal jársz.

2016. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!