Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány baráti köröd van? Hogyan...

Hány baráti köröd van? Hogyan lehetne újat építeni?

Figyelt kérdés
Normális válasz mondjuk az 1 és a 2, például az iskolai haverokkal jóban vagyunk, az egy kör, és ezen kívül vannak barátok, de nem egy 'bandában'.

2016. ápr. 30. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyetemi, de az már kezd elkopni, egy munkahelyi, és egy a párom által.


Úgy lehetne, hogy új közegbe kerülsz.

2016. ápr. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem csak baráti négyzeteim vannak, az is számít?
2016. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vallási, egyetemi és (volt) középiskolás osztálytársak
2016. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Volt általános iskolás/középiskolás osztálytársak, akik egyben a közelemben is laknak, és kiskorunk óta ismerjük egymást

2. Volt egyetemista társaim, akik (részben) a 3. csoportba is sorolhatóak, de nem kizárólagosan, mert sok a pályaelhagyó

3. Szakmabeliek (ügyvédek, bírók, ügyészek, közjegyzők, egyéb jogászok, mivel jogi egyetemre jártunk)

4. Az egyik hobbimhoz (művészeti tevékenység) kapcsolódó baráti kör

5. A másik hobbimhoz (színházba, moziba járás) kapcsolódó baráti kör

6. A harmadik hobbimhoz (külföldi utazás, városlátogatások egyénileg, ott helyben ismerkedéssel) kapcsolódó baráti kör

2016. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sulis barátaim és itthoni barátaim (más helyre járok suliba) + rokoni barátságok, külföldi ismerősök
2016. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Egyetemi barátok

2. Szülőfalumban barátaim

3. Munkahelyi haverságok :D

4. Hobbival kapcsolatos ismerősök

5. Párom volt barátai, akik most már közös barátok :D

6. Külföldi ismerősök


Úgy tudsz újat építeni, hogy új környezetbe kerülsz, mondjuk új dolgokat próbálsz ki.

2016. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Volt középiskolai

2. Egyetemi

3. Otthoni

4. Két volt általános iskolás osztálytársam és az ő barátaik

2016. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Több is van, ezek többé-kevésbé fedik egymást. Teljesen újat úgy tudsz kialakítani, ha csatlakozol egy közösséghez, önkéntes csoporthoz, hobbi klubhoz, sportegyesülethez, tánccsoporthoz, egyéb tanfolyamhoz.
2016. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg. 0.

Mert a legjobb barátnőm le se $zar mióta pasija van, az általános iskolás barátnőm is megsértődött hogy már nincs időm folyton vele foglalkozni. A középiskolás haverok meg szép lassan lemorzsolódtak.

Szerintem könnyebb úgy baráti kört építeni ha nem fókuszálsz a dologra. Egyszerűen csak melletted maradnak az erre érdemes emberek. Én próbálok jópofizni, barátkozni, ragaszkodni másokhoz, mégis egyetlen ember, a párom áll mellettem. És mindenki más egyszerűen eltűnt az életemből. Viszont van olyan haverom, aki teljesen antiszoc, azt mondta neki nincsen szüksége barátokra. Viszont mikor elhívtam talizni a belvárosba, kb. minden második emberrel kezet fogott, vagy leállt beszélgetni, mert régi jó haver.

Ő nem görcsölt rá erre a barátkeresési problémára mégis egy csomóan mellette maradtak. Én meg igen, és kb. senkim nincs.

Szóval szerintem egy baráti kört felépíteni nagyon hosszú folyamat, de annyi a lényeg hogy ne görcsölj rá, és ne akard magad mellett tartani az embereket. Mert az igazi barátok melletted maradnak mindenképpen.

2016. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!