Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ott hagyna egyik napról a...

Ha ott hagyna egyik napról a másikra az általatok legjobb (és egyetlen) barátnőtök egy másik lány miatt, akkor ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem is történt hasonló eset,szerintem ha tudod hogy nem csináltál vele semmi rosszat akkor nem kell miatta szomorkodnod. nem könnyű,de szerintem próbálj túllépni a történteken,ha tudomást se vesz rólad. Bár a saját lelkibékéd megnyugtatása végett szerintem érdemes lenne megpróbálnod beszélni vele,aztán ha mégsem áll szóba veled,akkor is elmondhatod magadról hogy te megpróbàltad. Minél előbb nyiss a többi osztálytársad,ismerősöd felé,ne a "legjobb barátnőt" keresd senkiben,szimplán csak próbálj meg mindenkivel jófej,kedves lenni és előbb utóbb valakivel biztos jobban ki fogtok jönni a haveri viszonynál. Persze nem kell őt sem lesz@rni,mert akkor meg te leszel a gonosz csaj,aki fennhordja az orrát,de ha szóbahozza hogy kevesebbet keresed a társaságát,mondd el neki,hogy mi a problémád. Ha látja hogy nélküle is boldog vagy,és tudsz új kapcsolatokat kiépíteni lehet hogy végig gondolja,vajon mit csinált rosszul. Persze ez csak egy eshetőség. (velem pl. pont ez történt,a legjobb barátnőmnek mondott lány fél év után knyörögte volna vissza magát,de addigra meg olyan jó kis baráti köröm lett,hogy már nem fglalkoztam a dologgal komolyabban,pedig rendesen megviselt és az akkor amúgyis ingatag önbizalmammal totál a padlón voltam)

Szóval fel a fejjel! Tudom hogy nehéz,de az lebegjen a szemed előtt hogyha ilyen ember valójában,akkor nem is baj,hogy nem neked kell lerázni,mert nincs rá szükséged! :)

2016. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok barátnők? Csináltál valami olyat, ami esetleg okot adott neki az ilyen döntésekre?

Nyugodtan írj rám priviben, szívesen meghallgatlak, és adhatok tanácsot is, mert én is átéltem hasonlót

2016. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!