Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok,14 évesen...

Mit gondoltok,14 évesen "Ady-fannak" lenni normális?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta érdekel minket a téma a barátaimmal, rengeteget kutatunk Ady után, filmeket nézünk róla, és hülyéskedünk vele kapcsolatos dolgokról. Már történetet is akarunk írni róla. Szerintetek ez normális, hogy nem énekese iránt, hanem költők iránt rajongunk, meg úgy ez az egész?

14/l



2016. jún. 5. 01:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Normális,mint a hazarepülő tehén.


(én pont Adyt utáltam a legjobban,de hát ízlések és pofonok)


de ha komolyra fordítjuk a szót,akkor nem normális,mert normális az,amit a legtöbben csinálnak.de ettől még lehet egészséges dolog

2016. jún. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Normális, csak kérlek ne írjatok róla Yaoi fanficet! A lehető legundorítóbb dolog amit valaha olvastam egy Kölcsey x Görgey írás volt.
2016. jún. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Normális, mert ti legalább olvastok.
2016. jún. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Te vagy a legtökéletesebb lány a Földön, ezt remélem tudod.
2016. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Ha már olyan értelmes vagy, hogy tinilányként egy költőt bálványozol, akkor az csak viccből érdekel, hogy kh mit gondol erről, ugye??


Az én szememben többet érsz, mint öt vagonnyi K-Pop fan összesen.



23f

2016. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
49%

Hogy normàlis-e? Most csak viccelsz velem,ugye? Még sokkal több ilyen ember kéne! Én ugyan nem bàlvànyozok költőket, csak nagyon-nagyon szeretem a verseket az én kedvenceim Reményik és Kosztolányi. Szerintem ne foglalkozz az olyanokkal akik emiatt esetleg cikiznek,tudom, hogy a generàciónk milyen értelmi szinten àll. Soha nem fogjàk tudni értékelni az IGAZI művészetet egy pàran. Csak ìgy tovàbb!

14/L

2016. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális? Csak azért rajongjatok érte, mert tényleg szeretitek, és nem azért, mert hű de különlegesek lesztek tőle meg nem olyanok, mint a többi lány. De az embernek meg van engedve, hogy akárkiért rajonghasson. Amíg magadnak rajongsz valakiért, semmi se ciki, ha meg azért, hogy mások, vagy hogy te valamit gondolhass magadról, az meg minden esetben az.

Fanficet én mondjuk nem írnék létező személyről.

18/L

2016. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Még hogy normális e? Végre valaki:-) Azt hittem, csak én vagyok ilyen "elvetemült", és félresikerült.. Már lassan 10 éve gyűjtök mindent, ami Ady. Könyvet, újságot, szobrot. Nem rajongásnak érzem, hanem kötődésnek..mintha ismertem volna. (na ez a fura:-D ) Csak így tovább Nektek is! 22/L
2016. jún. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ilyennek gondoltok minket :) Akkor mégsem vagyunk nem normálisak :)

Egyébként a barátaim közül az egyik az Ady fansága ellenére szeret egy k-pop bandát

Utolsó, nem csak te vagy ilyen "elvetemült" xD Mi is így vagyunk vele, gyűjtünk és vennénk mindent, ami Ady :D

2016. jún. 14. 15:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerettem egy-két versét én is, de túlzásnak tartom, hogy rajonganék érte. A föl-föl dobott kő és a Párizsban járt az ősz című versét tudom a mai napig.
2016. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!