Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jól cselekedtem?

Partizana kérdése:

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés
Na szóval tegnap baráti társaságban meccset néztünk és haza felé már elég részegen egyikőjük beszólt valamit, nem tudom, hogy mit vissza szóltam ugyan abban a stílusban és ment az adok-kapok amíg egyszer teljesen ki nem akadt az agy (nem tudom másként mondani) Elkezdte, hogy akkor gyere játsszuk le..stb ilyen meglökött utána nem túl erősen igazából nem is éreztem nagyon de megrúgott. Na most én csak szavakban reagáltam, mert nem szeretem a balhékat, leginkább azért mert nem szeretnék rendőrségi ügyet vagy hasonló. Na szóval de én azóta akárhogy gondolkodom rajta úgy érzem jobb lett volna visszaütni/rúgni mindegy is mit.. Folyamatosan ezzel jön, hogy ő mekkora kemény mit tudom én, és egyébként nem tudom, hogy megtudtam e volna verni, ő képzettebb ilyen téren de jóval gyengébb, de a lényeg, hogy úgy érzem jobb lett volna belemenni, mint gondolkodni rajta és elkerülni a balhét.

2016. jún. 27. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

"már elég részegen"

Már itt elrontottad.

2016. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Ha visszaütsz, akkor biztosan összeverekedtetek volna, annak meg semmi értelme. Főleg nem barátok között.

Mondjuk én nem mentem volna bele a szóbeli adok-kapokba sem. Hanem csak közöltem volna, hogy azért szóltam vissza, hogy érezze, hogy ő hogyan beszél.

2016. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoktuk egymást poénból osztani, de ő komolyan vette most.
2016. jún. 27. 13:28
 4/5 anonim válasza:
Szerintem jól tetted, hogy nem álltál le vele verekedni, mert ha te "nyersz" lehet ráment volna a barátságotok annyira rosszul viseli ha vesztesnek kell lennie, ha viszont ő ütött volna meg "úgy" (súlyosan,erősen), lehet sose bocsájtanál meg neki. Ha még mindig kekeckedik, egyszerűen mond meg neki, hogy nem érezted szükségét annak, hogy verekedjetek, mivel már amúgy is illuminált állapotba volt/ál. :) Remélem segítettem!
2016. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk idősek ő 17 én holnap töltöm. 14 éve barátok vagyunk. És normális állapotában ő sem akar verekedni csak ha iszik. Én nem éreztem ennek szükségességét, meg nem az, hogy megsérül valaki de rendőrségre járni nem volt kedvem utána akármelyik oldalról sem.
2016. júl. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!