Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs egy igaz barátom...

Miért nincs egy igaz barátom se? Próbálok mindenkinek jót nyújtani, segítek ahol tudok, viszont ezt senki sem viszonozza. Mit tegyek? 15/l

Figyelt kérdés
2016. jún. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez a helyzet. Mindenkinek próbálok segíteni, hátha egyszer talán észrevesz valaki, de nem változik semmi. Elég magányos vagyok és nem tudom hogyan tudnék változtatni ezen. Mindenkinek csak addig kellek amíg van valamim, ami kell neki, utána egyedül hagy. Nincs mit tenni, az emberek ilyenek, tisztelet a kivételnek. Én már beletörődtem. 16F
2016. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad olvasással s ismerd meg az életet a világirodalom klasszikusai által. Ne gondold azt, hogy a felnőttek mindegyikének, vagy még általánosabban fogalmazva: az emberek mindegyikének van "igaz barátja". Merem állítani, hogy nincs. Vannak haverok, ismerősök, még olyanok is, akiket általában barátnak szokás tekinteni, de ezekkel sem osztja meg az ember mindenféle gondolatát, véleményét és nem beszéli meg velük a világ dolgait sem. Bizonyos emberekkel csak bizonyos témában beszélget és többnyire pontosan tudja mindenki, hogy kitől milyen kérdésben lehet tanácsot kérni, eszmét cserélni. Ráadásul nem kell azt hinni, hogy a kapcsolatok kölcsönösek, mert nem. Akit mi szimpatikusnak találunk, az nem biztos, hogy ugyanolyan szimpátiával tekint ránk.
2016. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress olyan embereket, kik elegek egy baráti kapcsolat kialakítására. Nagyszerű, te nagyjából képes vagy, ne magadból indulj ki. Ők sose fognak olyan szinten tartani ahol most te e életükben.
2016. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyere bringázni! :D
2016. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlenül hangzik, de ne segíts állandóan mindenkinek, nem kell semmiféle jót nyújtani. Miért? Mert így kihasználnak, semmibevesznek. Durván hangzik, de ez van. Először is: legyen önbizalmad. Másodszor: menj el valahova, vagy beszélgess az emberekkel iskolai rendezvényeken (tudom, az még nem opció). Egy haverod sincs? Hidd el, ismerős érzés. A kisugárzásodon, önbizalmadon kell legelőször változtatni. Példának okáért: külső nem biztos, hogy annyira számít, van egy férfi ismerősöm, aki elég dagi, de nemrég lett házas. Vagy pl. én, én is dagi vagyok, de bejöttem már néhány lánynak. Ülj le, és képzeld el, hogy hogy láthat más, és ezen a látványon mit akarsz változtatni. Mi az, amit te szeretsz csinálni, mik a hobbijaid, keresd a hozzád hasonló embereket (vagy csak simán a barátokat). Hidd el, menni fog.
2016. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!