Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátság megromlása terhesség...

Barátság megromlása terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Volt màr olyan közületek,hogy a legjobb barátnőtök terhes lett és ezért a barátságotok tönkrement? Mi történt pontosan a barátsággal? Egyszerűen ellaposodott minden mert már csak a terhesség a család gyerek volt a tèma? Volt már olyan gondolatotok,hogy a fenèbe mindenki terhes körülöttem csak èn nem? Kiváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata ezekről. Én 26 éves làny vagyok szemèly szerint ugy érzem nem vagyok elkésve a gyerekvállalással,de a nagyszüleim állandóan csesztetnek vele ideje lenne vàllalni meg màr elvagyok késve nem fogom làtni felnőni az unokáimat stb.....nem értik meg,hogy nem akarok még én még várni szeretnék ezzel....ki mit tapasztal családon belül ezekről?

2016. jún. 30. 11:09
 1/4 anonim válasza:

Szia :)

Ismerős a kérdés, hasonlót írtam ki egy pár hónapja én is. Nálunk még nem aktuális a gyerek kérdés, mert karrierre, lakásra, stb-re koncentrálunk, de a legjobb barátnőm kismama. Tavaly volt az esküvőjük, illetve mondogatták, hogy utána szeretnének gyereket is. Barátnőm korban idősebb valamivel tőlem, 28 éves. Viszonylag "gyorsan" várandós lett. Amikor elmondta, megijedtem és hasonló kérdések jártak a fejemben, illetve a ténnyel először nehezebben birkóztam meg. Hiányoztak a régi sörözős, borozós, cigizős esték. Eddig jól alakultak a dolgok, és most már máshogy el sem tudnám képzelni a barátságunkat. Hidd el, bizonyos kor fölött a család, ismerősök kérdezgetnek... ez ilyen hülye szokás, sorrendben... mikor lesz eljegyzés, esküvő, 1-2-3-9999 gyerek, stb. Egyenesen meg kell mondani, hogy köszönöm még nem élek ezzel a lehetőséggel, vagy később akarok/akarunk. :))

2016. jún. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia bocsi,hogy késve válaszolok csak sok dolgom volt....örülök neki,hogy nálad jól alakult minden bízom benne nàlam is igy lesz. Egyenlőre olyan fura minden. Majd meglátjuk :D
2016. júl. 9. 08:50
 3/4 anonim válasza:
Szia, első vagyok. Na mi újság? :) Nálatok hogy alakultak azóta a dolgok? Sajnos nálunk a lehető legrosszabb történt azóta. A legjobb volt barátnőm totál megváltozott. Nem kellett senki és semmi a régiekből. Miután megszületett a kicsi, voltam nála párszor. De közben nekem is szükségem lett volna rá, elég nehéz időszakon mentem keresztül. Gyakorlatilag keresztül nézett rajtam. Most már ott tartunk, hogy aki tudott ellenem fordított. Remélem, nálad nem így alakult. :( +1 sokéves barátságot rúgott fel...
2017. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!!! Bocsánat de csak most olvastam el mit irtál nagyon rég nem jöttem fel az oldalra.... sajnálom ami történt veled hány éves barátság ez,hogy igy alakult? Nem lehet megbeszélni vele semmit?? Mire jó ez a viselkedés a részéről? Azóta semmi változás köztetek?

Nálunk egyenlőre működik ugy hogy irogat megkérdezi mivan velem meg küld képeket a piciről..,most pl vendégsègbe hivott meg. Nem tudom hova fog alakulni bizom benne marad a jó kapcsolat köztünk!!! Nálam nagyszülőkkel romlott meg a viszony nagyon eltulozták a gyerekvállalást nagyon rámszálltak igy megszakadt a kapcsolatunk...jobb is.

2017. febr. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!