Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon fontos! Egy orosz...

Nagyon fontos! Egy orosz barátom eljön hozzám. Mit érdemes csinálnunk?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 18 éves fiúk vagyunk, ő azelőtti nap lesz 19 mielőtt jön. Most fog először járni itt és én csak nem olyan régóta élek Pesten, szóval annyira én sem vagyok még tisztában mi hol van.

Egyébként majd jövőhét hétfőn jön és addigra kéne kitalálnom valamit. Van pár hely ahova el tudnám vinni, de mivel 2 hétre jön ezért más is kéne.

Ps: semelyikünk sem olyan nagy bulizós fajta.


2016. júl. 4. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ordibálnám neki a nevemet egésznap :D

Egyébként, ha nem vagytok bulizósak, akkor az összes szép látnivalót mutasd be neki (amit ismersz) menjetek strandra, csúszdaparkokba, étterembe, túrázni, meg igyatok sok vodkát.

2016. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vodkát max akkor ha ő hozza :) Pálinkával kínáld meg ;)
2016. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj neki pörköltet vagy gulyáslevest.
2016. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is amit szeretnek a túristák BP-n:

Citadella, Parlament, Szabadság híd. Ezeket feltétlen mutasd meg neki. Van a Duna parton a Bálna terasz nevű hely, ott igyatok valamit és nézzétek a Dunát. Majd valahol lángost etess vele azt is szeretik meg nincs is máshol. Otthon gulyásleves mint írták és egyéb ételeket csináljatok. Pálinkát igyon, paprikát egyen, meg szalonnát. Ezen kívül túrórudit(!) az is csak nálunk van.

Valamelyik este meg Szimpla Kert....az is mindig bejön a turistáknak.

2016. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!