Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most tényleg elhanyagolom a...

Most tényleg elhanyagolom a barátaimat?

Figyelt kérdés

A barátaimmal akikkel egy városban lakom heti 2-4 alkalommal találkozom így nyáron. Vannak más barátaim/haverjaim is akik messzebb laknak ezért velük is szoktam ide-oda járni, illetve nem mibdig van kedcem elmenni itthonról, ezért bem vagyok velük mindennap, de ezt rendszeresen szóvá teszik, mert ők mindig találkoznak, ha meg egyszer lemondom, hogy nincs kedvem vagy nem érek rá, akkor le vagyok cseszve. Mert, hogy miért nincs kedvem, meg úgy sincs jobb dolgod, ne legyél fars...


Ez pedig zavar, mert szeretek a barátaimmal lenni és szeretnék jó barát lenni. Akkor most mindig menjek ha hívnak ha épp nincs kedvem akkor is?


2016. júl. 4. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez csak természetes, hogy megsértődnek ha például van jobb dolgod is mint velük lógni, de ha ismernek téged és szeretnek el kell hogy fogadják, hogy te nem mindig vagy vevő a kimozdulásra. Mi a legjobb barátnőmmel nem is találkozunk szinte nyáron vagyis amikor már nincs gyakorlat meg hasonlók mert egyikünk se szeret kimozdulni a lakásból és ezért nem is sértődünk meg a másikra.
2016. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!