Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért gondolja azt hogy ő a...

Miért gondolja azt hogy ő a világ közepe?

Figyelt kérdés
A barátnőm már ha annak lehet nevezni azt képzeli hogy ő mindent megtehet okosabb nálam a jegyei sokkal jobbak ha pl 4 est kapok ő 5 ha 3 akkor ő 4-5 mindig eggyel jobbat most is majdnem buktam matekból.Nem bírom ezt így van egy barátom akinek tetszett ő vagy tetszik is és nagyon összevesztünk a barátommal,és év végén olyanokat mondott nekem hogy hagyjam ott a sulit,mondom jó hova menjek közmunkára? egy szakmám van de messze élek a várostól nincs pénzem albélretre értitek.Szeretném ha nekemis sikerülne megszerezni az érettségit ő teljesen lehúz a rossz energiájával..elkedvtelenedek és nemis akarom folytatni az egészet miatta mindig ő az okosabb,szebb,stb elegem van belőle mitcsináljak?
2016. júl. 12. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szükséged van az ő jelenlétére? Mert ha nem, akkor zárd ki az életedből mert mint írtad rossz hatással van rád. Francnak kell egy ilyen majom barát az embernek.
2016. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem jobb lenne,ha "barátnőddel" úgymond szépen lassan véget érne a "barátság",mert az h te mindig látod,h ott van és jobban csináld nálad "mindent" ez felemészt téged.Szóval többször gondolsz rá h utálod,meg h miért ő a jobb? így egyre több negatív érzelmed lesz ami miatt többször leszel kedvetlen és úgy érzem h te hozzá képest nem vagy elég jó,holott lehet ez nem igaz,csak mivel h "felszabadultabban" él és (bocsi h ezt írom) nem törődik és görcsöl azon h neked jobb v rosszabb a jegyet így neki könnyebben mennek a dolgok.Ne! törd a fejed,h neki ez meg az van,vagy neki ilyen jó meg olyan...hanem azzal törődj h te nekem mi legyen a jó és azt úgy is alakíts,hidd el tudom,mert én is így voltam régebben és mikor elkezdett NEM érdekelni,h vlkinek minek jobb,vagy pont a barátnőnek miért jobb,akkor kezdett az én saját életem kiegyensúlyozotabbá alakulni :) Én neked ezt javaslom :)Az írás hibákért bocsi.
2016. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek az embernek ellenség, ha ilyen barátai vannak?
2016. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! :)
2016. júl. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!