Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek, ha a legjobb...

Ti mit tennétek, ha a legjobb barátnőtök ezt csinálná veletek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Az van, hogy ha szervezünk egy közös programot (pl.: mozi, shopping, dumálós fagyizás) akkor van, hogy összefutunk a barátjával és mintha én ott se lennék csak rá figyel. És ha ez nem lenne elég még én érzem rosszul magam hogy csak zavarok és olyan 3. kerék érzésem van. 14/L

2016. júl. 23. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez elég természetes dolog, ha friss a kapcsolat, és nagy a szerelem. Szerintem négyszemközt egyszer kérdezz rá, hogy zavarja-e őt ilyenkor, ha ott vagy, és mondd el, te hogyan érzed magad a szituban, nem vádaskodva, csak higgadtan! Döntsétek el együtt, mi legyen ilyen helyzetben, hagyd magukra őket, vagy a barátnőd figyeljen oda kicsit jobban, hogy bekapcsolódhass a társalgásba. Ha hárman vagytok, neked is oda kell figyelned, hogy a fiúhoz is beszélj, na csak a barátnőddel próbálj csacsogni, különben ő érzi magát feleslegesnek. Ha közösen döntitek el, mi a teendő ilyenkor, nem lesz belőle sértődés.
2016. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dúl a szerelem...

Ezzel nincs is baj, de a barátnőd azért odafigyelhetne, hogy mindenki jól érzi-e magát a társaságban, amit összehoz. De ha már így alakult, beszélhetsz vele te is.

Nem tudom, mennyi szabadidejük van a barátjával, de szervezzenek csak kettejüknek is programokat, amikor más nincs ott, így gond nélkül tudnak egymásra figyelni. Így ha másokat is elhívnak, velük is tudnak normálisan foglalkozni.

2016. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már eleve az is gáz, hogy 14-13 évesen pasiztok. Inkább egymással kellene barátkozni ilyen fiatalon, nem pasizni.
2016. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem lehet tenni. Én is éreztem sokszor így, de ettől függetlenül még lehet velük maradni és jól érezni magad :)
2016. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1es: Nem friss, tél elején kezdődött. Én megértem, hogy szeretik egymást meg minden, de legtöbbször nem tzdom, hogy mit mondjak, mit tegyek. nem akarom megbántani őket. A fiúhoz is szoktam beszélni, kicsit ismerem régebbről. Nem úgy értem, hogy puszipajtások vagyunk, de tudom, hogy ki, mit szeret, kikkel barátkozik. Megpróbálok vele beszélni. :)
2016. júl. 24. 11:57
 6/8 A kérdező kommentje:
2es: megpróbálok beszélni vele. Azt és sem tudom, hogy menyi idejük van együtt, de gondolom szoktak találkozni. Szerintem nem is érzékeli, hogy ilyenkor mi van, de attól nem haragszom rá. Szerintem szoktak kettejüknek is programot szervezni.
2016. júl. 24. 12:02
 7/8 A kérdező kommentje:
3as: Miért is probléma ez? Ők nem azok, akik lejárnak a Tisza partjára drogozni, inni netán egyebet is csinálni. És nagyon kedvesek, csak ilyen helyzetekben zavaróak tudnak leni.
2016. júl. 24. 12:06
 8/8 A kérdező kommentje:
4es: Próbáltam már, csak az a bajom, hogy így már nem teljese ugyan az és mondjuk egy pizza mellett nem tudunk csajos beszélgetést folytatni, de ha ott van a srác is, akkor ezekről már nem tudunk beszélgetni, mert azt meg nem akarom, hogy a fiú zavarban legyen...
2016. júl. 24. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!