Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok, mégis mi...

Ti mit gondoltok, mégis mi állhat a szándéka mögött? Miért akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy volt barátom, akivel kb 2 éve véget ért a barátságunk.Aztán egy ideig egymást még láttuk, mert egy osztályba jártunk.Most viszont megkeresett és mondta hogy találkozni szeretne.Mit akarhat?

2016. júl. 23. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ellenkező. esetleg azonos nemű? (a kérdés szempontjából teljesen lényeges)


Csak, mert valakivel nem beszélek huzamosabb ideig, az azt jelenti, hogy megszűnt a barátság? Milyen környezetben szeretne találkozni, kettesben / tömegben / partin?


Vagy hogy másképp szűnt meg a barátság?


Még ezen kérdések megválaszolásával is elég kevés információnk lesz ahhoz, hogy megtudjuk válaszolni a szándékait. Egyszerűbb, ha találkozol vele, vagy indirekt rákérdezel

2016. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én például szívesen találkozok olyan régi ismerősökkel, akikkel régen jóban voltam, viszont az életutak / érdeklődés elválasztott egymástól.


Mert érdekel, hogy hogy van.


(egyébként mit takar a kérdésben: az egy ideig?)

2016. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért lett vége a barátságnak mert összevesztünk.Azonos neműek vagyunk, és a városban szeretne találkozni.kb 1 évig láttuk még egymást az összeveszésünk után.
2016. júl. 23. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem az, amit másodjára írtam. Érdekli mi van veled.


Esetleg újra kialakítani egy olyan kapcsolatot, amiben többször találkoztok. De ez személyiségtípus kérdése is. Lehet szeret mások érzéseivel "játszadozni", kihasználni.


De te ismered a legjobban. Régen jóban voltatok esetleg hiányzik egy picit?

2016. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát hogy hiányzik-e? Kicsit. Szívesen találkozom vele.
2016. júl. 23. 17:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán újra akarja éleszteni a barátságot.
2016. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok, gondolatok!! :)))
2016. júl. 26. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szandek biztos van benne.. Talan csak szimpla kivancsisag vagy nosztalgiazas, de ezt csak ugytudod meg ha a vegerejarsz 😉
2016. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!