Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szivassam vissza...

Hogyan szivassam vissza szivassam vissza oket?

Figyelt kérdés

NEM MUSZAJ VEGIG OLVASNI MERT ELEG HOSSZU,AKI MEGTESZI ANNAK ELORE IS KOSZI.

A tortenet az , hogy en (17) az unokatesom (16) es a csaladunk letutaztunk a kozos baratnonkekhez 2 hetre.Most vagyunk az 5.napnal es megszivattak 3x is az ejszaka folyaman, eloszor fogkremet kentek az arcomra masodszor alkoholos filcel ossze firkaltal harmadjara tejszinhabot kentek a tenyerembe es megcsikiztek az arcom.Az osszes az en regi trukkom meg tavaly nyarrol.Ezeket a trukkokkel szivattuk meg a kozos baratnonk volt baratnojet mikor nagyon csunyan megbantotta.Eleg rosszul esett hogy ezt csinaltak velem ,pedig egyikuknek sem artottam es ebben biztos vagyok!Szoval, ebbol kifolyolag az emberben felgyullad a bosszu vagy.Mivel szivassam vissza oket?

A normalis valaszokat elore is koszonom.



2016. aug. 1. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:

mennyire akarsz durva lenni?


23F

2016. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon durva akarok lenni mert mar szuletesunk ota ismerjuk egymas es ezzel magyon megbantottak.
2016. aug. 1. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Ezek szerintem egyáltalán nem durva dolgok, hogy bosszúvágytól lihegj. Ráadásul már előzőleg te is alkalmaztad őket. Vedd viccesre a figurát, valószínűleg mindenki jobban jár.
2016. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem szeretnem vissza szeretnem adni.Igazabol ennek vissza menoleg is oka van de ez nem szamit,az szamit hogy elmentek idaig.Es ez nagyon faj addig nem nyudszom meg vissza nem kapjak.
2016. aug. 1. 12:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy igenis durva dolgot tettek mert alergias vagyok a fogkremben levo anyagra es most a kezem ugy nez ki mintha azon a teruleten masodfoku egesi serulesem lenni mellesleg k_rvara faj.
2016. aug. 1. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Találj ki egy személyt (modell lány például), hozz a nevében létre egy Facebook oldalt és írogass nekik. Beszélj meg velük találkozót.
2016. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Hogy aztán jövőre megint megszívassanak?


Visszanyalt a fagyi. Nem nekik ártottál, de mégis visszaütött a karma. Ha van eszed, belenyugodsz.

2016. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk osztálykiránduláson egyik srácnak leobortválták a szemöldökét. Ez nem tanács, de felőlem csináld, ha aztán viseled a következményeit.
2016. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!