Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nyáron nektek is jön ez a...

Nyáron nektek is jön ez a 'nincs egyetlen barátom sem' dolog?

Figyelt kérdés

Nyáron nem találkozok rendszeresen velem egykorú emberekkel, mindenki nyaral,nem jó az időpont vagy csak szimplán nem érdeklem annyira, hogy facebook beszélgetés helyett élőben beszélgetnénk.

Egyetlen igaz barátom sincs, akikkel meg jóban vagyok, azok egyszerűen elfelejtkeznek rólam.

És állandóan azon gondolkozom, hogy mit ronthattam el, sok ismerősöm van, de egy barátom sem, sokszor magányosnak érzem magam, pedig most szükségem lenne támogatásra.

Kb minden nyáron ez van, és sokat sírok is miatta esténként.

19/l



2016. aug. 15. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

más évszakokban is csak úgy tűnik, hogy vannak barátaid, mert azok nem barátok, csak te hiszed őket annak...


23F

2016. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele én is, főleg az első egyetemi év után, ahol csak haverokat, és nem barátokat sikerült szereznem. De most egy másik egyetemen kezdem szeptembertől, ahol remélhetőleg normálisabbak lesznek az emberek, úgyh alig várom már hogy kezdődjön :)

21/f

2016. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem igazi barátok az év többi részében sem. csak akkor mivel mindennap találkozok emberekkel, és vannak velem egykorúak, akikkel tudok élőben beszélgetni, kevésbé érzem magányosnak magam.
2016. aug. 15. 15:04
 4/18 anonim ***** válasza:
És te szeptembertől mit fogsz csinálni? Dolgozol vagy suliba jársz még?
2016. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Suliba. Ott van társaság. Jól el tudok beszélgetni másokkal, szünetben, hazafele jövet. De ilyenkor látszik meg, hogy nem igazán érdeklek senkit.
2016. aug. 15. 15:17
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen ugyanígy vagyok. Ezért szeretem ha suli van. Mondjuk az más dolog hogy sokan akkor is csak azért írnak nekem hogy jegyzeteket kérjenek... szóval ja..rossz dolog.

Ha Szabolcs megyei vagy (tudom kevés az esélye) akkor írj. Jó lenne egy igazi barátnő :)

21L

2016. aug. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó pár éve velem is ez van...
2016. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem mindig :D alapból sem szeretek sok embert, de évközben azért sok ismerősöm van, akivel el tudok menni ide-oda. Nyáron ezek nagy része vagy nyaral, vagy hazautazik. Egyetemista vagyok, a legtöbb barátom vidéki vagy külföldi, és senki nincs itt nyáron.

Mondjuk sírni emiatt nem szoktam, elfoglalom magam nyáron, dolgozok, olvasok, saját magammal foglalkozok, aztán majd szeptembertől élek társasági életet megint :D

2016. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Fogsz te még dolgozni is... :-D Akkor nem kell a tengerhosszú nyár miatt aggódnod, mert lesz 20 nap szabadságod egész évre (+ néhány évente emelkedik majd 1-1 nappal).


Egyébként míg diák voltam, akkor sem volt ezzel problémám, mindig volt mit csinálni, és mindig volt társaság is aktuálisan, még ha nem is mindenki maradt meg tartósan.

2016. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Velem is így van.
2016. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!