Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » SOS! Találkozzak vele?

SOS! Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit hosszú lesz, de megpróbálom a legtömörebben és érthetőbben leírni.

Most végeztem az első évemmel a gimiben, és ez az év valami borzalmas volt.A legjobb barátnőmmel(akivel egy osztályba jártunk általánosban) mentünk most ugyanabba az osztályba, és az elején az én hülyeségem miatt(a sok új ember miatt az elején elhanyagoltam a barátságunkat, de borzalmas bűntudatom volt utána), összebarátkozott egy lánnyal.Aztán elég hamar észhez tértem és magamban megesküdtem hogy soha semmiért nem kockáztatom a barátságunkat.Viszont a csaj akivel összebarákozott nagyon nem csípett engem, és olyan volt mintha próbálna szétválasztani mindet a barátnőmmel, ami sikerült is neki, mert én mindig csendesebb voltam ők meg beszédesek és közvetlenek, így hívták egymást ide-oda.Akkoriban nagyon utáltam őt, mert látta rajtam hogy mennyire rosszul esik, és ő mintha ettől még jobban érezte volna magát,az ilyen pillanatokban húzta el tőlem a barátnőmel vagy kezdett vele valami olyanról beszélni amihez nem tudtam hozzászólni.Borzalmasan éreztem magam hónapokig, főleg mert nehezen barátkozó vagyok, és akkoriban elég sok minden is történt, ami miatt semmihez nem volt kedvem, így elég magányos voltam az alatt a pár hónap alatt.

A legrosszabb az volt, hogy ez a lány kihasználta a barátnőmet, ezt rajta kívül mindenki látta.Aztán hónapok után amikor észrevette összevesztek, megint kibékültek, majd év végén a csaj elérte hogy a barátnőm megutálja.

Azóta bocsánatot kért tőlem, és olyan jó érzés visszakapni őt, ez alatt a nyár alatt megint olyan közel kerültünk mint régen, mintha semmi sem történt volna.A csaj persze ki akar vele békülni, de barátnőm elég egyértelműen kijelentette hogy nem akar tőle semmit.

Viszont múlt héten megkeresett ez a lány és teljesen kétségbe van esve, mivel egész nyáron nem volt senki akivel lehetett volna, és nagyon magányos.El akar menni velem pizzázni holnap után, és nem tudom mit csináljak, azt mondtam gondolkodom addig.

Tudom hogy csak azért ír rám mert másra nem tud, hiszen a suliban is csak a barátnőmmel barátkozott, hozzám is alig szólt pár szót, sőt, az volt az érzésem mintha nem kedvelne.Igazából nincs is sok kedvem találkozni vele, nem tetszik a stílusa.

Viszont pontosan tudom milyen ez az érzés, amikor kétségbe vagy esve, magányos vagy, úgy érzed senkire nem számíthatsz, hisz hónapokig éreztem ezt, ráadásul emiatt a lány miatt. De megesküdtem hogy nem fogom hagyni hogy bárki akit ismerek valaha is így érezze magát, ha segíthetek neki.Sajnálom őt és nem akarom hogy egyedül érezze magát, viszont akkor sem kedvelem, és ő sem azért akar velem kajálni mert szimpatikus vagyok neki hanem mert nincs jobb ötlete.Mit csináljak? Menjek el vele? Vagy hagyjam az egészet?

15/l



2016. aug. 17. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd. Lenyúlta a barinőd, szerinted most nem ez lenne a célja, csak fordítva? Te is megoldottad barinőd nélkül, ő sem hal meg egyedül.
2016. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondolom hogy mi a célja, de nem tervezek összehaverkodni vele, ha elmennék akkor is csak erre az egy alkalomra mennék.

Viszont lehet kicsit túlreagálom ezt, nem kéne mindenkivel ilyen jó szándékúnak lennem, legalábbis barátnőm szerint hülyeség lenne még nekem felvidídatom ezek után.

Talán tényleg hagynom kéne, magának okozta a bajt.

2016. aug. 17. 18:42
 3/4 Umaku ***** válasza:
Ez komoly? Miért mennèl el? Hagyjuk már hogy azért mert nem akarod hogy szarul érezza magát. Inkább az egod miatt,hogy most te kellesz neki es nem a barátnőd. Gratulálok. Csináld. Aztán haverkodjatok is össze. Hogyne.
2016. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már bocsi, de nem ismersz, nem értem miért kell így nekem esni.Honnan tudod hogy mit gondolok/hogy érzek? Miért olyan lehetetlen elhinni?

Ha nem láttad volna már leírtam hogy úgy döntöttem nem megyek.

És a legkevésbé sem akarok "összehaverkodni vele".

2016. aug. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!