Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez egy érdekes baráti kapcsola...

Ez egy érdekes baráti kapcsolat, néha úgy érzem lehetne/lehetett volna több is. Kívülállóként hogy jön le?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, 1-2 éve ismerem.

Már az elejétől nagyon hamar megtaláltuk egymással a közös hangot amikor összeismerkedtünk: társaságban csak rám figyelt, -, ez másoknak is feltűnt, volt, hogy többen is szóvá is tették-, hogy mást ignorál, és csak rám figyelt, hozzám beszélt stb :D -.

Akkoriban mindkettőnknek volt épp párja, így az elejétől csak barátok vagyunk, mert a körülmények miatt eleve nem is jöhetett volna szóba semmi más.

Aztán később jött neki egy szakítás, amit után elég rossz passzban, amikor szintén sokat beszélgettünk, hogy ne depressziózzon annyit.

Akkor viszont azt is megbeszélte velem, hogy egy másik kollégámmal, (aki akkortájt el-elejtette neki előttünk, hogy a srác tetszik neki és flörtölt is vele stb), hogy igazából ő is oda van a lányért... És ezt a srác velem beszélte meg, hogy mi a véleményem, hülyeség lenne-e összejönni vele és mit gondolok. (Persze mondtam, hogy ha tényleg úgy érzi, hogy próbálja meg).

Akkor végül lefeküdtek és nem lett utána az egészből semmi, ennyiben maradt a love sztori..

(Nekem akkor még meg volt amúgy a párom)


Azóta viszont ez változott, és többen szétszéledtünk a társaságból, de mi azóta is jóban vagyunk, és velem tartja csak a kapcsolatot, ha a régi társaság tervez valamit, engem keres. Van, hogy csak úgy érdeklődik, volt, hogy felhív, míg azzal a lánnyal akivel kavart, meg senkivel nem tartja ennyire a kapcsolatot, nem érdeklődik náluk ennyire.


Ezt csak azért írtam le, mert valahol úgy éreztem hogy a vonzalom mindkettőnk részéről meg volt, sok apróságban, amiket nem szeretnék leírni, de amiknél az volt a lényeg, hogy velem a többieknél mindig is kicsit többet foglalkozott. Csak a körülmények és az a kolléganős kavarós dolog, amit ráadásul pont nekem ecsetelt el anno, meg arra utal, hogy szimplán barátként tekint rám.


2016. aug. 21. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:

"arra utal, hogy szimplán barátként tekint rám."

Dehogy, téged is szivesen megdugna, aztán annyiban hagyná. Amíg látja rajtad az érdeklődést, addig időről-időre jelentkezni fog, hogy hátha megkapja a felcsillantott nemiszervet.

2016. aug. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te érdekelted alapjáraton (barátként) a legjobban a társaságból, akkor még jó, hogy csak veled tartja a kapcsolatot és keres téged, ha szerveznek valamit. Valószínűleg te voltál a legnagyobb hatással rá, de ebbe én nem látnék bele többet. Ha én a srác helyében lennék ugyan úgy viselkedtem volna, mint amit a végén leírtál és nem azért, mert vonzódnék hozzád, hanem azért, mert a leírtak alapján barátok lennénk elvileg.
2016. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy is. Azt tudom, hogy külsőre is tetszettem neki pl, belsőre meg barátként nagyon jól működünk, de egy kapcsolat más lenne.. Szóval valahol tudom, hogy nem lenne másnak értelme, úgyhogy tényleg mindegy, ezt magamban pedig szépen le is zárom, mert a barátságunk fontosabb, mint ilyenekkel bekavarni vagy megszakítani azt. :)
2016. aug. 21. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ez így.. Volt egy csaj baratom, elosszor varatkent aztan kiproballtuk egymast egy kapcsolati szinten, majd rajottunk, hogy nem kelett volna es talan meg most is jobaratok lehettunk volna..😏
2016. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen hülyeség volt. :D

Rájöttem erre én is közben szerencsére, így most teljesen jó. :)

2016. aug. 30. 20:09
 6/6 A kérdező kommentje:

Na jó, mostanra már egyértelművé vált számomra, hogy jól éreztem, nála is van némi vonzalom irántam, mint nő iránt.

(Nem történt semmi olyan, a helyzet sem alkalmas másra, mint barátság,ezt a határt sose léptük át és nem is tervezem.)

Barátként funkcionálunk jól mi is, úgyhogy ez nem változtat semmin. :)

2016. dec. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!