Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hitessem el egy barátom...

Hogyan hitessem el egy barátommal h feliratosan jobb egy anime?

Figyelt kérdés

Ő szerinte agyf * szt kap a japán hangtól, pedig csak egy részt nézett feliratosan. Én mondtam neki h egy pillanat alatt megszokja és utána csak azzal akarja majd nézni, de nem hisz nekem. Azt is mondtam neki h a legtöbb jó anime csak feliratosan van.


Nem tudom mit tegyek h felfogja h feliratosan sokkal jobb.


Vagy tudtok legalább mondani szinkronos animéket?



2016. aug. 24. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Cowboy Bebop például sokkal jobb angol szinkronnal, de az Attack on Titan angol szinkronja is egész jó. Szerintem ezt neki kell eldöntenie, ha ő így szereti nézni, akkor hagyd hogy így nézze. Én például agyfaxt kapok a japán hadarástól, az One Punch Man-t végignéztem feliratosan de a végére már nagyon idegesített.
2016. aug. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Hagyd rá, nem tudja, mit hagy ki :D

Szerintem nagyon cuki a japán nyelv, ráadásul sok animében olyan hangokat adnak ki a japán szinkronszinészek, amiket egy magyar nem tud utánozni. Én azt gondolom, hogy nagyon gagyik a magyar szinkronok, de tessék, ime pár, amikre emlékszem, hogy leszinkronizálták:

Naruto

Yu yu Hakusho

Slayers

Kaleido Star

Kilari

Dragon ball

Tsubasa kapitány

Pokémon

Csip-csup csodák

Sailor Moon

Bleach

Soul Eater

Death Note

Full Metal Panic!

Fullmetal Alchemist

Inuyasha

Vampire Knight

Lovely Complex

Hellsing

Yu-gi-oh

Conan, a detektiv

Bakugan

+néhány Miyazaki Hayao film.

2016. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Majd úgyis elkezdi japánul nézni, mert tök kevés van leszinkronizálva és azok sem a legjobbak.
2016. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok. Nekem egyedül a Nana szinkronja jött be. Azt szívesebben nézem magyarul, mint japánul. Még a Death Note is jó.
2016. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Hát a Ghost In The Shell-hez meg az Akira-hoz szánalmasan gáz lett a hazai szinkron, arra emlékszem.

A japán nyelven néha olyan jókat tudok kacagni, sokszor igen mulatságos, ahogy beszélnek az anime-ékben. :D

Szóval támogatom a felirat-pártiak táborát.

2016. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Uhh, eszembe jutott még egy: Bújj, bújj, szellem! :D Szerintem ez is jobb és félelmetesebb is japán szinkronnal.
2016. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
49%
Japán szinkron a legjobb, csak hozzá kell szokni :) Lehet a Death Noteal is tehetnétek egy próbát. Maga az anime is nagyon jó, na meg az utolsó részekben Kira hörgő röhögése... :P
2016. aug. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés a válaszokkal meg a lepontozásokkal együtt tökéletesen tükrözi az anime közösséget amúgy :D "A japán a legjobb, csak meg kell szokni" ugye érzed az iróniát? Szerintem a Gyűrűk Ura a legjobb film, ha nem így gondolod akkor csak azért van mert nem érted vagy pedig nem szoktad még meg, igaz? Szerintem a néger ázsiai nők a legszebbek, ha szerinted nem, akkor szimplán nincs ízlésed a nők terén, igaz? A kérdező is, "Nem tudom mit tegyek h felfogja h feliratosan sokkal jobb. " XD Lehet hogy azért nem nézi feliratosan, mert neki úgy nem tetszik? :DD Tudod mindenkinek más az ízlése, és nincs olyan hogy sokkal jobb, ez egy szubjektív fogalom. Jézus, már értem miért utálják ennyire az anime közösséget mindenhol.
2016. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kedves utolsó!

Az anime közösséget nem utálja mindenki! Csak az olyanok mint például te. Ennyi erővel akkor ti sem tudjátok elhinni hogy az anime nekünk tetszik. "Tudod mindenkinek más az ízlése" ahogy te mondtad, mi szeretjük az animéket, te nem.


Nem értem miért kommenteltél amikor csak az anime közösséget szóltad le. De hidd el , nem nagyon érdekel minket a ti vélemenytek, hogy milyenek vagyunk.

2016. aug. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!