Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan akinek tinédzserként...

Van olyan akinek tinédzserként nem voltak barátai és huszonévesen sikerült baráti kört kialakítania?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült?

2016. aug. 27. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van ilyen, de ez inkább fordítva van. A komolyabb barátságok gyerekkorba köttetnek, ezek érzelmesebbek, mélyebbek. Az idő magával hozza a tapasztalatot, az ember óvatosabb, a kapcsolatai felszínesebbek.
2016. aug. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Ezt jól tudom,de biztos vannak kivételek. Kíváncsi vagyok,hogy jött össze nekik a dolog :)
2016. aug. 27. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


bár nekem tizenévesen is voltak barátaim, úgy érzem, hogy a huszonéves koromban alakított kapcsolataim stabilabbak, mint korábban.Szóval ne csüggedj! Szerintem nincs különösebb titka: talán annyi, hogy legyél természetes, érdeklődő és próbáld meg akkor is tartani a kapcsolatot azokkal, akikkel fontosak vagytok egymásnak, ha esetleg valamelyikőtök elköltözik. És persze, amikor csak lehetőségetek van rá, csináljatok közös programokat, ami feltölt titeket ( akár egy kávézás, beszélgetés is lehet az :) ) Minden jót Neked! :)

2016. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyenek. Ha egy embernek egy bizonyos környezetben nincsenek barátai (általános iskola, középiskola, egyetem, munkahely, stb.) és onnan átkerül egy másik közösségbe, akkor az ott lévő emberek előtt tiszta lappal indul. Tehát ha volt valami oka annak, hogy a korábbi közösségében nem barátkoztak vele, akkor arról az új közösségben nem tudnak és így nem lesz olyan, hogy "nem beszélek én a Pistikével, mert harmadikban bekakilt és azóta sz..rosnak hívja mindenki".
2016. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazi barátok huszonévesen találtak rám, amikor is elkezdtem motorozni, egyedül jártam találkozóra, később aktív tagja lettem egy megyei fórumnak, ahol elhívtak egy jó gurulásra, volt olyan hogy én akartam látni valaki gépét, mert márkatárs volt aztán haverok lettünk.


Így a sokadik nyár után, már rutinszerűen intenek ha épp lefelé jövök egy pihenőhelynél és megismernek.

2016. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, gimnáziumi éveimet nagyon egyedül töltöttem, és eddig az egyetemen eltöltött 2 év alatt sem sikerült barátokat találnom. Már nem is merek szinte odamenni beszélgetni senkihez, mert attól tartok, hogy ha az illető számára kiderül, hogy nekem abszolút nincsenek barátaim, akkor ő sem fog majd érdeklődni irántam.
2016. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!