Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti általában, hány emberrel...

Ti általában, hány emberrel szoktatok beszélni egy nap facebookon?

Figyelt kérdés
Sok ismerősötöt van?

2016. aug. 27. 23:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
336 ismerősöm van, minden nap ugyanazzal az 1 emberrel beszélek. Néha van, hogy egy másik ember is rám ír, de akkor is, csak mert unatkozik és jobb dolga nincs.
2016. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Jó tudni, hogy vannak akiknek sok ismerősük van és 3 al sem beszélnek :D Megéri...

Akkor most kicsit sem szomorkodom, hogy b&sztam felvenni a sok embert akivel úgy sem beszélnék.

2016. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kb 0
2016. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
12-es, nem hiszem, hogy mindenkivel naponta kéne beszélni napi szinten. A kérdés, ha jól értem, arra vonatkozott, hánnyal bezsélek napi szinten. Napi szinten, csak egyel. Egyébként képzeld, személyesen is szoktunk.
2016. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

# 14 Jó és ez te vagy érted... 1 ember... Most had ne boruljak le...

De attól még ne keljen már magyaráznom ezt a f&szbúkgenerációt ahol 80% ban úgy megy a beszélgetés, hogy csak folyamatosan napokig irogatnak egymásnak mikor épp van idejük vagy kedvük, és úgy 300-400 ismerősre 1-2 leosztva durván kevés...

És hát persze nyilván vannak kivételek, ettől még nem kell magadat piedesztálra emelni.

Csak jómagam azért csodálkoztam, mert azt hittem, hogy ha már ennyi ismerőse van az embernek akkor azért elég sokkal szokott beszélni, ha nem is minden nap, de azért gyakran.

Bár én alapból nem látom értelmét, hogy oylan van az ismerőseim közt akivel amúgy már nem is beszélek és valószínű nem is fogok... csak van, mert ismerem vagy ismertem egyszer, vagy csak beszéltem vele annó 5 mondatot...

2016. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Kb. 170 ismerős, de min. heti 1-2×-i forgalommal eggyel szoktam beszélni, napi beszéd az már ritka.
2016. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15-ös! Előző vagyok.


Először is: nem hiszem, hogy attól, hogy 600 ismerősöm van, ne beszéltem volna velük, csak 5 mondatot. Biztos van, aki igen, de én ezeket az embereket a következő helyekről ismerem:

- anyám táborszervező tanár, sokat voltam táborozni

- anyám osztályai

- én osztályaim

- egyetem

- színjátszó szakkör

- nyelviskola

- sportkörök

- kórházi bentfekvések (ha valakinek van egy adott betegsége, és rendszeresen befekszik a kórházba, akkor egy idő után ismétlődnek az emberek)

- gyógytorna

- városok, ahol lakom/laktam


Nem hiszem, hogy piedesztálra emeltem volna magam. És azt sem hiszem, hogy az egyetlen lehetőség a kapcsolattartásra a beszélgetés. Követem a posztolt képeket, ha lájkolok valamit, komolyan gondolom, látom, ki ment férjhez, ki fogadott örökbe kutyát, és ez tényleg érdekel is.


A FB-társadalom pedig: lehet, én forgok másmilyen társaságban, de olyan emberrel, amilyet ilyenkor leírnak, hogy csak mobiloznak, egymásra se néznek stb., nos én ilyet mindig csak városi legendákban hallok, én élőben még ilyen embert sose láttam.

2016. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
1-5 emberrel szoktam
2016. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Senkivel nem beszélek.
2016. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

788 ismerosom van

Álltalában 8al beszélek minden nap

2016. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!