Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barárokat akarok, meg nem is?

Barárokat akarok, meg nem is?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam, régóta nem voltak barátaim. Úgy érzem, "szereznem" kellene, de nem akarok hirtelen.


Aki introvertált, az meg fog érteni. Szóval nem akarom, hogy most lenne egy barátom, és akkor mindig megsértődne, hogy nem válaszoltam azonnal, meg menni kéne mindenhova. Szépen lassan akarom, különben negatív élmény lesz, és csak még jobban magamba fordulok.


Vannak olyan emberek, akik megértik az ilyesmit?


2016. szept. 2. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok egynek :)
2016. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Írj ha szeretnél. Nekem sincsenek barátaim.
2016. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Előző vagyok. Én is így vagyok ezzel. Akarok, meg nem is.
2016. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék lányokkal, aki gondolja írhat, én is introvertált típus vagyok. :) 25F
2016. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De épp ez az. Jönnek az üzenetek, a kor/nem kérdés, meg a semmiről beszélés, meg ez a lányokkal ismerkedés.


Tudjátok, hol találtam régen nagyon jó embereket, akik nem néztek le semmi miatt? Egy depresszió fórumon. Viccesen hangzik, de olyan értelmeset mai napig nem beszélgettem neten.

2016. szept. 2. 21:39
 6/9 NzeDge válasza:
+1 Pont hasonló dolgokon gondolkoztam én is mostanában! :D
2016. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha vissza se írsz privátban, mégis milyen csodát vársz, elárulnád???
2016. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok ezzel. Akarok is baratokat, meg nem is...
2016. szept. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de nem "ismerkedem". Nem arra ment ki a kérdés, hogy vigyorogva felajánlkozz, hanem azt kérdeztem, léteznek-e ilyen emberek és merre.


Az, hogy te elvárásokat támasztasz felém, nem az én hibám.


Nem hiába nem írtam nemet és kort, mert nekem az "adatcsere" nem barátság vagy barátkozás, az vallatás.

2016. szept. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!