Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek rá fog jönni a...

Szerintetek rá fog jönni a barátnőm valaha, hogy elrontja a saját életét? (hosszú)

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy lassan 25 éves lesz és nem nagyon volt kapcsolata(férfival sem volt még).


Mikor találkozunk folyton csak panaszkodik, hogy őt csak megd*gni akarják és csak szórakoznak vele, de komoly kapcsolatot nem akarnak.

Egyébként a természetével nincs gond, aranyos kedves lány, de kicsit amolyan szerencsétlen. Egyébként az arca szép, ami az öltözködését illeti annyi baj van csak vele, hogy nem az alkatának megfelelő ruhákban jár. Nem kövér egyébként, csak nem sportol semmit és szerintem ebből fakad, hogy rosszul érzi magát a bőrében. Pár éve felszedett néhány kilót, de annyit, hogy xs-s-ből lett kb m-es. A magasságához(kb 175 cm magas) egyébként belefér a jelenlegi súlya, csak formásodni kéne.


A legnagyobb baja főleg ebből és a 0 önbizalmából fakad. Képtelen a bunkó nyomulós embereket melegebb éghajlatra küldeni, 5 évvel ezelőtti szerelméhez epekedik még mindig. Meg ilyenek.


Ami még fontos, hogy a családi háttere sem a legjobb, de ezt most nem részletezném, mert akkor tényleg hosszú lenne a kifejtés.


Kérdezte tőlem, hogy mi az én titkom. Én elmondtam neki, hogy költözzön el otthonról, úgy hogy az anyja ne tudja hol van(nem engedi az anyja, hogy elköltözzön). Sportoljon, ne a fogyi teákkal és porokkal akarjon a súlyát csökkenteni, felejtse el a múltat és ha pasizik, akkor adjon esélyt a normálisabb embereknek is ne csak az ilyen páwa díszb*ziknak.

Szerintem nagyon jó hatással lenne rá, ha nem lenne vele az anyja, aki visszahúzná, tudna önállósodni és nem ruhákra meg kozmetikumokra költené az egész fizetését.


Ez megy már elég régóta és hiába tépem a számat neki nem hiszi el. Illetve szeretné ezt, de nem veszi rá magát az első lépésekre sem és benne marad ebben az állapotban.


Én úgy érzem megtettem mindent(összeköltözni nem tudok vele), de akármikor is találkozunk csak a panaszkodást hallom tőle, hogy ez meg az használta ki, az anyja nem normális stb. Relatív könnyedén tudna változtatni(elhiszem, hogy nehéz és beszélni könnyebb mint cselekedni), de nem tesz semmit.

Nekem már kedvem sincs vele találkozni, mert csak leszívja az én energiámat is ezzel.


2016. szept. 2. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy most is tudja csak fel valtoztatni.
2016. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Az ilyen emberbe amőgy kár energiát ölni, annyit megmondhatsz még neki, hogy én egítettem, ahogy tudtam, elmondtam a tapasztalataim, ha innentől jonn bneked a saját sz.rosdban tovább ülni, mert gyáva vagy változni, az már a te problémád.
2016. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ondjuk arra megkérheted,hoyg ne panaszkodjon. Engem is kért már arra barátnő, hogy ne panaszkodjak, és nem sértődtem meg.
2016. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem hinném, hogy a panaszkodáson kívül lenne más témája. Egyébként ha nem is teljesen, de megritkítottam már vele a találkozást. Talán évente 1-2 alkalommal összefutunk.
2016. szept. 3. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Miről beszéltetek, mielőtt panaszkodni kezdett? ha sose volt közös témátok, akkor bocsi, de fölösleges. Ha valaha volt, próbáld azokat a témákat visszahozni. Vagy még jó lehet, ha te is elmeséled a problémáidat. Nekem egy szerelmi bánatom volt, amikor a barátnőm sokáig hallgatta a panaszom, de utána rájöttem, hogy neki meg másoknak is van baja.
2016. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok az a panaszkodós típus. Mostanában inkább fáradságra és kedvtelenség a bajom egyedül. Régebben nekem is voltak hasonló bajaim, de mindig kitaláltam valamit amivel elfoglaltam magam. Jártam sportolni én is, később beiratkoztam egyetemre, ezeket neki is tanácsoltam, de ami nála szóba jöhet képzés az csak fizetős és nem akar rá költeni. Én meg összesen 400 km-t+ szállást is kifizetek, csak hogy tanulhassak. Az ő fizuja meg még jobb is mint az enyém.


Már nem emlékszem miről beszélgettünk régebben, de csak az utobbi találkozásoknal tűnt fel ez az állandó panaszáradat.

2016. szept. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!