Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez nagyon gáz,...

Szerintetek ez nagyon gáz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok most vagyok 10.-es szakközépbe.25 az osztálylétszám,abból vagyunk 9-en fiúk.Egyszerűen nem tudok szót érteni a többi fiúval,nemis beszélünk barátkozunk egymással.Mindig ilyen hülye számítógépes játékokról beszélgetnek mint a LOL vagy Minecraft stb. és csodálkoznak,hogy lányokkal vagyok.Egyszerűen unom őket mindig ilyen baromságokról beszélnek ami engem egyáltalán nem izgat miért kellene azt hallgatnom,hogy ki hány embert ölt meg a játékba meg minden ilyen baromságot.Reggelente ált. én vagyok az első fiú és mikor érkezgetnek a suliba kb. mindenkivel kezet fognak kivéve engem és ez bosszant.Nem vagyok meleg,sőt barátnőm is van és tudják is,nemtudom miért közösítettek így ki.Elvagyok én lányokkal is amúgy csak olyan cikinek érzem,hogy egyik fiú osztálytársammal se vagyok jóba.Nemis tudnék nyitni feléjük,mert vagy a telefont nyomják vagy az említett játékról beszélnek.

Igazából nem nagyon kellenének ők mint barátok,csak jó lenne,ha annyira nem néznének le,hogy még kezet se fognak velem.Nem vagyok csúnya,sem büdös vagy ilyesmi szóval nem ezért van ez xD

Mikor más terembe van óránk akkor is általában lányokkal megyek le és sokan gondolhatják: Nézdmár ezt mindig csak lányokkal látni biztos meleg meg hasonlók keringhetnek rólam kitudja.


Mi a véleményetek?Mit kellene tennem?



2016. szept. 3. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján valóban ilyesmi pletykák terjenghetnek rólad, de szerintem szard le, nem mindegy mit gondolnak számodra totálisan közömbös, idegen emberek? Tényleg, mit számít ez? Pár év, és nem is fogtok emlékezni sem egymásra.


Ha nem szimpatikusak neked a fiú osztálytársaid, akkor szerintem kár az erőfeszítésért.

2016. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Ők néznek le téged, amikor még 10.-be is minecraftoznak? Vicc az egész XD. Egyáltalán nem gáz, ha a lányokkal jobban szót értesz. Szóval ne is foglalkozz velük,csak pletykálnak. Ha tudod magadról, hogy nem vagy meleg, akkor nem vagy. Nem másnak kell amúgy sem megfelelned.Neked lenne jogod lenézni őket és nem fordítva.
2016. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Tudom keserűen fogok fogalmazni, a kockák le is pontoznak majd:

Az élettelen kockák összetartanak. Általánosban elnyomták őket, most ők vannak többen, kiállnak egymásért. Te egyedül vagy, és nem vagy kocka, téged érdekel a foci,buli ilyesmik. Ők ezt úgy fogják fel, úgyan olyan vagy, mint akik elnyomták őket. Nem nagyon tudsz feléjük nyitni, ők elhatározták, hogy ellenfél vagy. Szokj hozzá, vannak olyan kockák, akik nem utálnak senkit, bárkivel próbálnak barátkozni. Te ilyet az osztályba nem kaptál, de ettől nem leszel meleg.


Mellesleg a kézfogást minden reggel én gyűlöltem. Tudom, hogy illem, de minek? Úgyis már ismerem, minden hétköznap láthatom..

2016. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, irigyek rád, amiért lányokkal vagy körülvéve.
2016. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-asnak még az is lehet, hogy igaza van. Én egy nagyon nagy kocka vagyok, most ia a telefont nyomogatom a vendégségben (beszélnék én, csak nem hagynak beszélni, nagynénéim még azt hiszik, h 16 évesen kis idióta vagyok, önálló gondolatok nélkül). De én nem nézek le senkit. Szeretek nem csak pc játékokkal játszani, szeretem a régi gépeimet modolni, javítani, és ezentúl öreg gépeket (inkább laptop) veszek néha kevés pénzért (ez is hobbi). Szóval nem az a klasszikus kocka vagyok. De írtam, nem nézek le senkit. Nem szólok be senkinek ok nélkül, meg úgy egyáltalán. Tehát csak idiótákat fogtal ki. Az meg, h a lányokkal elvagy, az csak előnyös lesz, nekem nehezen megy a csajozás. 😉 16f
2016. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha te se nyitsz feléjük (mert szerinted ők a bénák) akkor miért várod el, hogy nyissanak feléd. Kezet amúgy én is csak haverjaimmal fogtam suliba de néha még velük se, szóval ez még nem kiközösítés. Szerintem ha barátkozni akarsz akkor kezdeményezz nyugodtan biztos van legalább pár közös téma (a kockák se csak gépeznek, meg előbb utóbb a legtöbben kinövik).
2016. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lányokkal beszélgetsz, ezért meleg vagy.. logika :D inkább örülj hogy nem vagy olyan mint ők
2016. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a játékosok sokszor egymással is szembefordulnak, vitáznak. PC a jobb-e, vagy a konzol, a konzolok közül a PS4-e jobb, vagy az xbox... Tf2 vagy Overwatch a jobb, vagy CS:GO? Saints Row vagy GTA sorozat? Mindenen össze tudnak kapni. 5# voltam.
2016. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te komolyan csodálkozol kérdező? Hogy le sem szarnak téged? Miért állnának olyannal szóba, aki unalmasnak és vesztes kockáknak tartja őket és irritálja amiről ők szeretnek beszélni? Hát akkor legyél el a lány osztálytársaiddal, de szörnyű lehet neked, elhiszem.. Ha semmi közötök egymáshoz, nincs közös téma, nem tudtok közös nevezőre jutni, akkor nincs miről tárgyalni és kész. Ideje felnőni és elfogadni, hogy az életben nem fog mindenki a barátod lenni, szóba állni veled, jó pofizni veled és ez így van rendjén.
2016. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy érzed, ők lenéznek téged, te meg látványosan lenézed őket és a hobbijukat, szóval innentől veszett fejsze nyele. Gondoljanak, amit akarnak, úgyse leszel mindig mindenkinek szimpatikus. Nehogy már azért erőltesd velük a jópofizást, mert egyesek szerint ciki, ha nincsen fiú haverod vagy ha melegnek néznek.
2016. szept. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!