Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakítottam a baráti körömmel,...

Szakítottam a baráti körömmel, helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés

A gyerekkoromban kialakult baráti körömben mindig én voltam a "csicska" és a "nyomi", szerintem azért, mert fizikailag kisebb és gyengébb voltam a többiekhez képest. A középsuliban annyira túlzásba vitték az "éreztetést" (gúnyoltak nagyon dúrva dolgokkal, megvertek"), hogy az érettségi után azonnal szakítottam velük. Ennek ma már 9 éve, de még mindig nem tudtam teljesen túl lépni a dolgon. Ma viszont elkerülhetetlenül találkoznom kell velük és kissé feszült vagyok.

Amúgy az életem rendben van, 27 éves férfi vagyok, van egy csodálatos berátnőm, boldog vagyok.

Szerintetek jól tettem, hogy kiléptem abból a körből, mely megkeserítette az életemet?



2016. szept. 10. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Te az ilyet "baráti körnek" hívod?

ez inkább iskolai szopatós kör.


egyébként nekem is ilyesmi volt a dolog, amíg megnem vertem az egyiket, vissza nem szóltam nekik, és a végén nem lett jobb köröm ahol már nem úgy mutatkoztam be, hogy bármit lehet velem csinálni.

2016. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. Kitudja, mik történhettek volna még, ha nem teszed meg.
2016. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez egy iskolai "szopatós kör" volt. Megviselt lelkileg nagyon anno. Csak szavakkal védekezhettem mert fizikailag egyszerűen gyengébb voltam. Nem voltam nagy szájhős de próbáltam magam megvédeni, ezért egyszer a fogamat is beverték...

Sajnos vidéki vagyok, itt azok a "barátaid" akikkel egy osztályba jártál. Én viszont kiléptem, elegem lett. Sírtam örömömben amikor ballagás volt és tudtam, hogy nem kell közéjük menni többé. Még mindig azon gondolkodom, hogy én rontottam-e el valamit...

2016. szept. 10. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
És miért kéne velük ma "elkerülhetetlenül" találkozni? Osztálytalálkozó van? Minek mész el?
2016. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!