Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akármelyik újamat harapom,...

Akármelyik újamat harapom, mindegyik fáj. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,akivel nagyon jóban vagyok,és nem akarom elveszíeni,mert mindenben mellettem áll,de egyszerűen nem tudok mellette kiteljesedni. A fiúk rá figyelnek,mert gyönyörű,és beszédes,és nagyon könnyű vele megtalálni a közös hangot. Mindenki szereti a fiúk társaságában,de a lányok első látásra megutálják, amit picit értek,hiszen nagyon feltűnő jelenség,és mindenki felfigyel rá,mire a lányok féltékenységgel reagálnak. (Köztük én is) néhény lány az osztályomban elkezdett felém közeledni,hogy tegyük tönkre a barátnőmet,mert látják,hogy én is unom hogy körülötte forog a világ. Ez így van,gyűlölöm hogy mindenki csak rá figyel,de egy picit erős túlzásnak érzem,hogy tönkre tegyük,mert egyáltalán nem gonosz és nem ezt érdemelné. Viszont ha most nem segítek a lányoknak,akkor ezentúl én is közellenség leszek. De ha meg segítek elveszítem a barátnőm, de legalább egy picit én is a figyelem középpontjába lennék. Mit csináljak? Hogyan érjem el,hogy a barátnőmet ne veszítsem el,hogy rám is figyeljenek,és hogy a lányok ne utáljanak?

2016. szept. 19. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg 2 év múlva téged akarnak tönkretenni, akkor egyedül maradsz.
2016. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

nagyon ronda dolog valaki ellen összefogni és tönkretenni.. nem is fog sikerülni és vissza is üt. NE menj bele és ezt mondd is meg a bűnszövetkezetnek, te nem akarsz ilyet csinálni.

Viszont az sem jó, hogy úgy érzed elnyom,"nem tudsz mellette kiteljesedni". Ez valószínű nem így van, csak a féltékenység miatt érzed...

Ezt próbáld meg a barátnőddel megbeszélni - tehát hogy úgy érzed, nem figyelnek rád és hogy egy kicsit legyetek külön. Tudsz más társaságban lenni -osztályon kívül? van valamilyen foglalkozás, ahová jársz? - rajz, kórus, színjátszó ilyesmi.

2016. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el azt a lányt, te nem vagy barátnő, és nálad csak jobbat érdemel. Te írtad, hogy mindig melletted áll, segít, és neked mégis megfordult a fejedben hogy tönkreteszed, csak mert kedves és szép? Önző vagy, én egy ilyen után, ha csak meg is fordulna a fejemben szembeköpném magam, mert ez az egyik legnagyobb görénység. Undorító vagy.. és hidd el, te leszel a következő, akit ki fognak csinálni. Érdekes, eddig nem érdekelted a többieket, és most hirtelen közelednek.. neked ez kicsit se gyanús? És melletted már senki se fog állni... gondolj bele, milyen híred lenne az osztályban.. itt jön az a csaj aki tönkretette a saját barátnőjét...ezek után nem hiszem hogy lenne bárki is, aki szóba állna veled. Én legalábbis biztos nem.
2016. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mért nem valljátok be magatoknak is, hogy jó csaj?

Féltékenyek vagytok, mert nem vagytok olyanok, mint ő.

Te magad mondod, hogy nem gonosz és jó ember, mindenféle társaságban megtalálja a helyét, ergo egy talpraesett, nem elveszett ember. Szóval nem csak a külsejével vonja magára a figyelmet, hanem az egész személyiségével.

Inkább veletek van akkor probléma, mert nem tudjátok elfogadni azt, hogy valaki szerethetőbb ember nálatok.

Mégis milyen "barátnő" vagy te??

Akkor jó volt, amikor szükséged volt rá, de azon gondolkozol állandóan, hogyan szúrhatnád hátba?

És szerinted az újdonsült bosszúbarátnőid szemében is hogyan festesz majd?

Szerinted majd jóba lesznek veled, ha a legjobb barátnőddel ezt műveled? Hát akkor azokkal mit teszel majd, akikkel még csak nem is vagy annyira jóban?

Az tart titeket össze, hogy utáljátok a csajt, miután tönkretettétek szerinted bármi is összeköt majd titeket? Hát nem!

És úgyis te leszel a legnagyobb bűnbak, aki előkészítette az egészet, és azt fogják a barátnődnek is mondani, hogy te voltál a fő támogató.

Csak gratulálni tudok nektek!

Inkább tanulnod kéne a barátnődtől és segítséget kérned tőle, hogy hogy csinálja azt, hogy ilyen közkedvelt, nem pedig kicsinálni azért, mert valamiben több, mint ti!

2016. szept. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam azért gonosz embernek mert én is szeretnék egy keveset a figyelem középpontjába lenni. Egyszerűen csak rosszul esik,hogy mindenki rá figyel,és mellette szürke bárány vagyok. Ha tetszik is egy srác és elkezdenék vele beszélgetni feltűnik a lány beszél vele néhány mondatot,és kész vége,már nem is én kellek a fiúnak. Ha vakrandit szervez nekem akkor egy olyan stréberrel találom szembe magam,akire rá se néznék, és ezek után még azzal védekezik,hogy olyan srácot keresett akinek a személyisége passzol az enyémhez. Ergo egy csendes csúnyaságnak tart,aki semmire sem jó. És a tetejében még én megkapom a kis nyomikat ő jobbnál jobb fiúk társaságában van. Megemlítettem már néhányszor neki,hogy szeretnék egy picit én is a középpontba lenni,és ezt úgy intézte el,hogy kettesben hagyott négy fiúval még ő elkezdett másokkal beszélgetni. Mit kezdjek négy fiúval mikor nincs is gyakorlatom abban,hogy hogyan kell bánni a srácokkal? Mellettem kéne lennie,és segíteni kéne abban,hogy én is szót értsek velük erre bedob a mélyvízbe. Megfulladtam....

Nem akarom tönkre tenni,egyszerűen csak jobb életet szeretnék,ahol engem is meghallgatnak,és ahol az én véleményem is számít. Jó,az egy dolog hogy neki fontos az amit mondok,és vele át tudok beszélni mindent,de igazán megoszthatná velem a rivaldafényét.

2016. szept. 19. 15:48
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért vagy rossz ember mert figyelmet akarsz, hanem azért, mert ezért képes lennél ártani annak az embernek aki segített mikor kellett. Figyelmet akarsz? Akkor ne barátkozz vele, de akkor se szaladj hozzá, hogy ha neked kell valami. Te nem barát vagy, hanem önző és gerinctelen ember. Jobb is lenne neki, ha megszakítanád ezt a kapcsolatot vele, találhatna olyan embert maga mellé, aki nem akar neki rosszat, aki tényleg a barátja lenne, nem csak akkor, ha az érdeke úgy kívánja. Nálunk is volt ilyen csaj az osztályban mint te, de szerencsére egy hasonló tette után sikerült kiutálni és lelépett. Utána még az osztályközösség is jobb lett.
2016. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nehogy már őt hibáztasd amiért te nem tudsz mit kezdeni a fiúkkal. Ha te is olyan lennél mint ő, veled is foglalkoznának. Nem értem, miért vársz figyelemre, ha akkor meg, mikor megkapod nem tudsz mit kezdeni vele. Ilyenkor adok hálát az égnek, hogy nekem barátaim vannak, nem ilyen barát bőrébe bújt kétszínű áspiskígyók.
2016. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért engem támadtok? Nem szép gondolatok fordultak meg a fejemben azt aláírom. De engem egyáltalán nem is tudtok megérteni?
2016. szept. 19. 16:12
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem tudlak megérteni. Ha én rivaldafényt akarok, akkor teszek érte, nem a másikat bántom amiért nekem nem sikerül. Gondolom nem vagytok összenőve, menj el nélküle ismerkedni és probléma megoldva. Nem az a megoldás hogy irigységből tönkreteszed.
2016. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

De igen meg tudunk érteni. Pontosabban értjük mi a bajod, de nem értjük a gondolkodásod, hogy hogy juthat ilyen eszedbe, eszetekbe!

Ha ennyire zavar a barátnőd, akkor ne barátkozz vele, de ettől nem kell őt kicsinálnod!

Vagy kérj tőle tanácsokat ő hogy csinálja.

2016. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!