Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt hasonló hozzám...

Vannak itt hasonló hozzám hasonló emberek?

Figyelt kérdés

Van két fülem és nem vagyok szatyor.


Na, de komolyra fordítva a szót. Azt veszem észre, hogy kevés olyan ember van az életemben (nem azt mondom, hogy nincsenek) akik hasonlítanak rám és ha találnék itt hasonló mentalitású személyeseket, mint én, akkor annak nagyon örülnék. Bár igazából nem fűzök sok reményt ehhez, de nem zárom ki ezt a lehetőséget sem.


Átlagos 19 éves budapesti fiú vagyok. Egész eddig úgy éltem az életemet, mintha csak egy néző lennék. Hajlamos voltam másokat, illetve a körülményeket okolni azért, amiért nem ott vagyok az életben, ahol lenni szeretnék. Beletelt egy jó pár évbe, mire rájöttem, hogy így nem leszek boldog és ha így folytatom az életemet, akkor az idő nagyon hamar el fog repülni. Igyekszek minden tőlem telhetőt megtelni, hogy megtanuljak félelem nélkül az álmaimnak élni. Sok célom van, amiket meg akarok valósítani. Van bennem egy kis vágy, hogy megmutassam másoknak, hogy máshogy is lehet élni. Szeretnék egy ötletet, lehetőséget képviselni. Nem világmegváltó dolgokra gondolok. Nagyon szemet szúrt nekem, hogy milyen sok boldogtalan ember van itt Magyarországon és ez rosszul esik nekem. Nem tudok egyszerűen csak magamra gondolni. Szeretnék adni valamit az embereknek, segíteni őket abban, hogy megtalálják a saját boldogságukat. Viszont ehhez előbb nyilván nekem kell megtalálnom, jelenleg ezen vagyok. Nagyon örülnék, hogyha találnék hasonló barátokat itt a környéken.


2016. szept. 20. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Hmm, most nézem, hogy elírtam a kérdést.
2016. szept. 20. 12:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolkodom, de 32 éves, férjes asszony vagyok. A leírásból ítélve gondolom nem ilyen paraméterekkel keresel barátokat, mint amikkel én rendelkezem :) Bár épp barát keresőben vagyok, mert a nem tartós "baráti" kapcsolataim elkoptak, talán épp a személyiségbeli különbségek miatt, nem tudom. Csak ritka, hogy ma valaki barátot keres és nem alkalmi szexet, gyors előnyöket, pénzt vagy kapcsolatokat az előrejutásért, stb.


Szorítok, hogy megtaláld a neked megfelelő utat.


Ha beszélsz angolul, ajánlom a modernhealthmonk csatornát a youtube-on. Hasonlóan gondolkodó fiatal férfi csinálja, figyelemre érdemes.


Keresd sikerrel az egyensúlyt az életedben és kívánom, hogy jó barátokra találj! :)


Szép napot!

2016. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A félelmeimmel és gátlásaimmal én is szeretnék kezdeni valamit, remélem sikerül. Céljaim vannak, de a hitem kicsit megtört, de azért küzdök értük, csak némelyiknek kevesebb esélyt adok. A másokon segítős dolog meg rám is igaz volt nagyon sokáig, lehet később is az lesz, gondolom igen de jelenleg nem vagyok ebben a hangulatban sajnos, most épp az aki nem áll közel hozzám le van szarva:D Amúgy a gondolkodásod figyelemre méltó, remélem megmarad és sikerül másokra is átragasztanod, sokkal jobb világban élnénk ha mindenki így gondolkodna:)
2016. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyira örülök,hogy vannak ilyen emberek,nagyjából a korosztályomban! Én is nap mint nap ezzel a problémával találom szembe magam,mint amit a középső bekezdésben leírtál;bár az vigasztal,hogy képes vagyok a kompromisszumokra.

De úgy néz ki,hogy nem én vagyok az egyetlen, aki úgymond ,,meg akarja mutatni" a világot az embereknek (ha jól értelmeztem).

A szerelmi életem épp ezért egy csőd,mert nem találom a ,,másik felem",egy olyan embert,aki nagyon hasonlít hozzám.

Amúgy barátkeresés céljából írtad ki a kérdést?

2016. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!