Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm kezd depresszios...

A barátnőm kezd depresszios lenni, a többi a leirásban?

Figyelt kérdés

Szóval. Ez akkor kezdődött amikor megmutattam neki az animeket. En nem nézek sokat,mértékkel. (Egy honapba 3-4resz)

Azelőtt nagyon eletvidam volt,sokat mosolygott ÉS mindig volt valami jo ötlete ha unatkoztunk. Most pedig hamar besertodik,zenét hallgat fulhallgatova a társaságba,alig mosolyog ÉS van hogy egy fel óráig felviditsuk de aztán újra visszatér ez a lesz*rok mindent viselkedése. 4hónapja hogy ilyen. Nem tudom mi közé van az animehez vagy hogy van e közé hozzá de en már csak így tartom számon. Anime előtti ÉS utanni idők.

Mostanában inkább animetnez alig jön ki ÉS ha ki is jön akkor azt mondja alig várja haza menjen animezni. Lassan elrontsa az en hangulatom is amikorkintvagyok! Nekem ellentétes eset volt. 12évesen depresszios voltam. Nem divatból,voltak tényleges okaim,családi okok,es baráti csalódások ÉS engem a Naruto/NAruto Shippuden segített ki a depresziobol. Azóta is nagyon halas vagyokennek az animenek hogy létezik. Nem gondoltam ilyen hatással lesz a baratnoomre. Nem bírom tovább ezt hallgatni. ÉS a társaságunk sem. Egyszerűen csak nagyon nehéz. 14/L



2016. szept. 25. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet neki is vannak lelkiproblémài csak a gond az hogy nem beszéli ki magàbol igy meg csak lóg a levegőben hogy ha vidàm is az sem tart sokàig !Mond meg neki hogy ha gond van az életében akkor nyugodtan elmondhassa ha nem hajlik erre sem akkor hagyd !Foglalkozz màsokkal !
2016. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem depresszios, szimplan csak tini.
2016. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bármi köze van az amnimékhez. Ennyi erővel azt is mondhatnád hogy filmet néz, azért lett ilyen. Próbáld kifaggatni hogy mi a baj, hátha rászánja magát, és beszélni kezd. A szülei próbálnak valahogy segíteni rajta?
2016. szept. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!