Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha furán érzem...

Mit csináljak, ha furán érzem magam a barátaimmal?

Figyelt kérdés

Elég zárózott vagyok. Imádom a barátaimat, de nagyon le tudnak fárasztani. Rengetegszer van, hogy találkozni szeretnének, de nekem dolgozni kellene, vagy csak jól esne egyedül lenni a nyugiban. Ehelyett szinte mindig jön valaki, hogy csináljunk ezt meg azt.


Ez nagyon jó, de teljesen elveszi az energiámat. Eleve nehéz, mert akkor érzem jól magam ha beszothatom az időmet, és elmélyedhetek abban, amit csinálok. Dolgozni is inkább egyedül szeretek, a saját tempómban.


Viszont tartok tőle, hogyha megmondom, akkor mindenki megsértődi.


Én tényleg ott vagyok, ha kellek, ha valami baj van a véremet is adom, e a fecsegéseket, egyebeket nem szeretem...


2016. szept. 27. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hiszem legbelül viking vagy..


Viccet félretéve, ne menj velük sehová, csak azért, hogy ne sértsd meg őket. Mondd el nekik, hogy te erre és erre vagy nyitott, egyébként szeretsz magadban bogarászni s pihenni. Hidd el jobb lesz, ha tényleg barátaid akiket barátoknak nevezel, megértik.

2016. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mond nekik hogy te introvertált személy vagy.Azokra jellemző ez.
2016. szept. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!