Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem illek be az emberek...

Miért nem illek be az emberek közé?

Figyelt kérdés

Egy-egy csapat tagjai mindig kihagynak. Mindig egyedül éltem, mindig egyedül mentem mindenhova. Soha nem voltam tagja egy közösségnek sem. Aminek annak hittem magam kiderült, hogy oda sem illek be.


Jó lelkű vagyok, segítőkész, és lehet rám számítani. De ez nem számít, mert nem vagyok s.eggnyaló. Őszinte vagyok, és ez nem tetszik nekik. Tényleg oda fajult a mai társadalom, hogyha nem jópofizok mindenkinek, hanem őszinte vagyok, akkor hátrányba kerülök a barátkozás terén?


2016. szept. 28. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés a támpont.

Lehet valaki durván, velősen és kíméletlenül őszinte, meg be is lehet csomagolni az őszinteséget, hogy ne fájjon annyira, és építő jellegű is legyen, ha mondjuk kritikáról van szó.

tulajdonképpen milyen csapatokról, közösségekről van szó? Munkahely, vagy baráti társaságok?

2016. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy az őszinteségedet milyen formában tudod tálalni. Mert bunkó, tudálékoskodó emberrel nem szívesen beszélget vagy barátkozik senki.
2016. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mind munkahelyi, mind baráti társaságokba nem illek bele. Hát, hogy vagyok őszinte... nyíltan, őszintén. Megmondom, ha kétségeim vannak, úgy, ahogy gondolom őket.
2016. szept. 28. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!