Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Budapesten lehet találni...

Budapesten lehet találni valami nyugalmas helyet, ahova el lehetne vonulni pár óra, kiszakadni a mindennapokból?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom nincs túl jól mostanában,sokminden nyomasztja és megbeszéltem vele,hogy elmennénk holnap valamerre ,ahol végre kicsit lazulhat,kibeszélheti a szarokat vagy esetleg pont kiverheti a fejéből és dumálhat csak úgy másról, nem a megszokott suli-otthon-munka Bermuda-háromszögben kering. Jó lenne ehhez valami nyugis,kellemes helyet találni,akár a természetben,ahol tényleg nem a megszokott belvárosban vagyunk és sörözünk valamelyik kocsmában. Mit javasolnátok,tudtok esetleg valamit?
2016. szept. 30. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik park? Margitsziget, Városliget stb?
2016. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menjetek el kirándulni, pl Normafára, kellemes kikapcsolódás.
2016. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a Normafa környéke nagyon nyugis, onnan lehet több helyre a budai hegyekbe, oxigéndús a levegő.
2016. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Római part. Sok kiülős hely van, tudtok sörözni, bizalmas beszélgetéshez le tudtok telepedni a víz mellett.
2016. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy olyan kérdést is lehet itt találni, ahol emberek egymásra figyelnek.

Nekem a Gül baba utca, Türbe környéke is ilyen hangulatra való. Vagy felöltöztök jó melegen és felültök egy menetrendszerű hajóra egy Észak-Déli irány oda-vissza körre. Engem a víz közelsége eléggé megnyugtat.

2016. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!