Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szólogatnak be egymásnak...

Miért szólogatnak be egymásnak állandóan?

Figyelt kérdés
A baráti társaságomban van egy fiú és egy lány, akik állandóan beszólogatnak egymásnak. Folyamatosan csipkelődnek, persze nem durván, de azért elég rendesen odamondogatnak egymásnak. Szerintetek ezt miért csinálják?
2016. okt. 2. 18:07
 1/6 anonim válasza:
24%
Most mindenki azt írná, hogy tuti tetszenek egymásnak. :D Pedig ez egyáltalán nem biztos :D Nekem is van olyan fiú barátom, aki folyamatosan piszkál, de nem érez irántam semmi komolyat. Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Úgy konkrétabb választ tudnék írni :D
2016. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a lány...

És a választ is tudod, legalábbis reménykedsz benne.

2016. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Jaj ,de cuki. :D
2016. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Mert nyomik
2016. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, szerencsére nekem nem szólogat be senki. Nekem van párom, amúgy 27 éves nő vagyok.

A haveri társaságban lévő fiú 25 éves, a lány 22. Cukinak éppen nem mondanám, már hónapok óta ezt csinálják, ha össze akarnak jönni akkor hajrá, de lassan kezd kicsit fárasztó lenni amit művelnek.

2016. okt. 2. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert primitívek és szexuálisan vonzódnak egymáshoz.
2016. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!