Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A sok rossz viselte meg...

A sok rossz viselte meg ennyire vagy már velem nem akar barátkozni?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel 2 éve vagyunk legjobb barátnők, mostanába nagyon el távolodtunk, pedig eddig össze voltunk nőlve ,mostanába elégé a béka feneke alatt van a jó dolgokkal,ez miatt nem foglalkozik már annyira velem vagy meg unt?
2016. okt. 31. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt a legtöbben távolbalátók vagyunk, ezért jobban tudhatjuk, mint te, mert mi voltunk együtt a barátnőddel és nem te. Főleg, hogy alig írtál részleteket. Amit amúgy nem muszáj, hiszen, mondom, mi itt legtöbben távolbalátók vagyunk - jut eszembe, keress minket az ezotéria szekcióban (csak vicc... ahány ezoterikus, annyiféle). Az ufók várnak szeretettel. Amelyek amúgy tényleg léteznek, kivéve papíron. (Ez viszont már nem vicc. Kivéve, ha lézerfegyverrel közelednek... az akadémikusok...)
2016. okt. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én magamból tudok kiindulni. Nekem sincs semmi jó az életemben és utálok élni, és a sok rossz miatt én is eltávolodtam a barátaimtól. Lehet nála is ez van.
2016. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző, hány éves vagy és mi rossz dolgok történtek veled?
2016. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!