Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megtudtam hogy a legjobb...

Megtudtam hogy a legjobb baratnom egy r****? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hallottam sok embertol storykat es magam is latom milyen megbaltozik a fiuk tarsasagaban p*csasan viselkedik es ha nelkulem van egy buliban akkor nagyon r****os lesz fiukat fogdos meg ilyenek de ha en ott vagyok nem meri ezeket csinalni

Egy szoval tart tolem es ezer nem meri mondani mimet csinal de annyira rossz hogy masoktol tudom meg h milyen kepeket kuld masnak meg ezek...

Mindketten 15/L kilencedikesek vagyunk



2016. okt. 31. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress másik legjobb barátnőt.
2016. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Akkor már ne barátkozz vele, mert elõbb-utóbb rólad is azt fogják terjeszteni.
2016. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De annyira fura h velem egeszen mas tud lenno nagyon jo fej de ha fiukkal van... es ez az oldala zavar :/
2016. okt. 31. 22:50
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Egy r**nc legjobb barátnőt szerintem bárhol tudsz találni:D egész egyszerűen szerintem belülről tudja,hogy nem érdemel meg téged, és ezért zavarba jön a társaságodban vagy valami ilyesmi...én semmiképpen nem foglalkoznék vele, bár férfi vagyok nem sok r**nc férfit ismerek :D.
2016. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hasznosabb ezt itt megvitatni, mint személyesen vele?
2016. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Sose volt még barátnőd.
2016. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4es igazad lehet koszonom

#5os beszeltem mar vele ilyenekrol de mindig letagadta ugyhogy kezdtem unni mar es titkolta is ezeket elolem

2016. okt. 31. 23:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt tedd amit te jónak látsz.

Zavar téged hogy ő r****? Ha igen akkor ne barátkozz vele, ha nem akkor marad minden úgy ahogy van.

Nem hiszem hogy vissza kéne fognod őt, had csinálja amit szeret.

2016. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha jól érzed magad vele, nincs értelme megszakítani a kapcsolatot, elvégre, te nem fiú vagy. Ha zavar téged, beszéld meg vele, de szerintem ez még önmagában nem jelent semmit. Sok fiatal nem tudja kezelni az ellenkező nemet, és különböző stratégiákat választ, aztán nem biztos, hogy ezeket elmeséli neked is, főleg, ha ő maga is cikisnek érzi. Ettől még lehettek barátok. :)
2016. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És ha az akkor mi van? Kevésbé szereted őt emiatt?
2016. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!