Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esik rosszul ilyen...

Jogosan esik rosszul ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem... Két éve beszélgetni kezdtem egy fiúval a neten. Napi szintű beszélgetések voltak. Nagy a távolság, emiatt semmi komoly nem lett belőle, csak jól elvoltunk. Néha éreztette, hogy többet is szeretne, ha nem lenne ennek akadálya. Mindig ő keresett engem, minden nap írt. Nagyon a szívemhez nőtt, ragaszkodom hozzá, szinte a mindennapjaim része lett, barátként. Most lett egy barátnője, és egy hónapja nem írt. Azóta egyszer ráírtam, hogy mi van vele. Beszélgettünk kicsit, aztán abbamaradt a beszélgetés, el sem köszönt. Ez kb 3 hete volt. Tegnap egy mosolygós szmájlival lereagálta a 3 hete abbamaradt üzenetet, és ennyi. Megkérdeztem hogy van, de semmi válasz. Az üzenetet látta, olvasta, neten is elérhető, de nem ír. Rosszul esik nagyon... Tudom, hogy nagyon hiányzott már neki egy lány, nem akarom, hogy rám figyeljen egyedül, de azért legalább válaszolhatna. Mindig ez van? Jogos a részemről?
2016. nov. 5. 19:03
 1/7 anonim válasza:
31%
Szerintem jogos. Értem én, hogy jár valakivel, de ha tényleg napi szinten beszélgettetek, akkor minimum a barátság kialakult köztetek, viszont egy baráttal nem bánik így az ember... Írd le neki, hogy rosszul érzed magad emiatt. Ha minden jól megy, megérti és megpróbál majd többször írni. Ha nem, akkor valami baj van a sráccal, jobb is, ha hagyod.
2016. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy rosszul esik.

Viszont szerintem teljesen természetes, hogy egy idő után (főleg ilyen hosszú idő után) már nem lehet fenntartani az érdeklődés, főleg úgy, hogy személyes találkozás nincs és nem is volt soha.

Nyilván szívesebben tölti az ember az idejét a való életben valakivel, mint a neten valakivel, akivel soha nem is találkozott. Te is próbálj meg inkább igazi, élő barátokat keresni.

2016. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, vagyis hasonlóban...

Az kicsit furcsa nekem, hogy te miért nem írtál neki a 2 év alatt? Miért csak akkor mikor már "elveszítetted"? Próbáld meg valahogy, valamivel, valakivel pótolni, mert így csak te fogsz kikészülni ettől a helyzettől és fel a fejjel!

2016. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én is írtam neki. De általában, mire hazaértem, és leültem a net elé, már volt tőle üzenetem. Köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 5. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem érdemes ellenkező neművel barátkozni. Legtöbbször ez lesz... egy idő után többet akar a másik, ahogy itt is így volt, csak nem tudott lépni. Neki te nem barát voltál szerintem, hanem inkább szerelem. Most hogy van valakije, rád már nincs szükség. Ennyi. Ha barát lettél volna most is beszélne veled.
2016. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A két év alatt voltak átmeneti kapcsolatai, mindegyikről tudtam, velem beszélte meg mindig, tanácsot kért. Szóval, ha szerelmes lett volna, ezt nem csinálja velem. Az elején, mikor ismerkedtünk, akkor éreztem, hogy más a célja, mint puszta barátság, de később, mikor már lettek csajok a képben, megváltozott, de én ezt nem is bánom. Viszont barátként számítottam rá, és ő is rám. Nem tudom mi történhetett... De lehet tényleg vége az érdeklődésének. Velem az a gond, hogy nagyon zárkózott és félénk vagyok . Nem tudok megnyílni az emberek előtt, ezért hosszú ideig tart a barátkozás, ezt pedig nem sokan várják meg. Sok jó ismerősöm van, de barátom, olyan igazi, sajnos egy sem. Ő van/volt egyedül, még ha csak virtuálisan is.
2016. nov. 6. 13:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Hidd el ez fix, hogy ő többet akart és most hogy mástól megkapta már nem érzi szükségét hogy rád várjon. Az egy dolog hogy voltak neki közben dolgok, de biztosan azok nem voltak komolyak. Te komolyan érdekelted, viszont most van más aki komolyan érdekli.


Vagy az is egy lehetőség, hogy féltékeny a lány és nem akarja hogy a srác veled beszéljen.

2016. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!