Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Képes a lélek belefáradni a...

Képes a lélek belefáradni a folytonos sikertelen próbálkozásba és tudat alatt elengedni a másikat?

Figyelt kérdés

Miért van ez? Az első igazi szerelem az életemben és megölte a távolság. Nem voltunk soha együtt,de mindent együtt csináltunk, ő nem volt soha szerelmes belém,én igen. Most hogy messze vagyunk egymástól, megnyílt és szeret, de én mostmár nem vágyok rá. Nem akarok testi kapcsolatot és nem vágyok az összebújásra sem, elengedtem… Nagyon rossz érzés ez az egész. Mikor minden jó lenne, együtt lehetnénk én akkor lépek túl rajta.

Miért alakult ez így? Miért nem tudtam kitartani?

Képes a lélek belefáradni a folytonos sikertelen próbálkozásba és tudat alatt elengedni a másikat?

19/l



2016. nov. 18. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Kiszerettel belőle, van ilyen.

Ne legyen lelkiismeret furdalasod, nem te vagy a hunyó.

Ezt ő szúrta el.

2016. nov. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában az kell, ami nem a mienk. Őt megkapod, hát elengeded. Fene se érti az embert! :D
2016. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mcgalagony17 ***** válasza:
90%

Igen, képes. Csak szerintem abban van különbség, hogy kinek mennyi idő alatt fárad el a lelke. Ez pedig a csalódások számától függ.


22/N

2016. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!