Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » (16 éves fiú vagyok) A legjobb...

(16 éves fiú vagyok) A legjobb lány barátommal (15 éves) összevesztünk, és most lessz a születésnapja. Mit vehetnék neki, és hogyan tudnám kiengesztelni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Mivel a legjobb barátod, neked kell tudnod, hogy milyen ajándéknak örülne.
2016. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
egy hintalovat.
2016. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nemtudom mit vegyek. Xboxozni szokott, meg az APB vel játszik!
2016. nov. 25. 21:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy levelet, hogy mennyire sajnálod ami történt, és hogy ilyen meg olyan mézes mázasan jó hogy neked Ő ott van és nagyon nagyon fontos és kéred hogy bocsásson meg mert olyan mintha a dhugod lenne

+ még hozzá egy játékot amiről tudod, hogy neki is tetszeni fog neked is tetszik és jó, ha valahogy tudtok közösen játszani

+csoki/chips/vlmi kaja amit szeret és illik szülinapra adni


egyébként miért vesztetek össze?

2016. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Valamit mondtam neki, amiért megsértődött, és azóta flegmán beszél velem, vagy hozzám sem szól. Nem is tudom, hogy lehettem ilyen szerencsés, hogy ő a legjobb barátom, sokat jelent nekem, ezt lehet hogy nehezen érzélkeltetem. Hogyan szurhattam el ilyen gyorsan, én voltam a hülye, f@.sz! Nemhiszem, hogy valaha is kibékülünk!
2016. nov. 26. 01:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Bármit vehetsz neki, amin érzed majd, hogy meghatódik, ha fontos Neked ez a barátság, akkor lássa rajtad, hogy nagyon bánod, amivel megbántottad.
2016. nov. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nemtudom min hatódna meg, mert pl: az tudom, hogy a csokit nem szereti. Fogalmam sincs mit vehetnék neki!
2016. nov. 26. 13:13
 8/13 vattacukorfelho25 válasza:
Miket szeret, mi a hobbija? Adj neki valami emlékezetes ajándékot amire mindig emlékezni fog.
2016. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
APB-vel játszik? Vegyél neki boxzsákot, arra garantáltan bárkinek aki azzal a játékkal játszik szüksége van.
2016. nov. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kibékültetek? :)

Én amúgy a húgát/nővérét kérdezném meg, vagy bármelyik barátnőjét.

2016. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!