Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért cserélt le már több...

Miért cserélt le már több alkalommal, mikor én voltam mindig mellette?

Figyelt kérdés
Óvodás korunk óta ismerjük egymást és azóta egészen 8.osztályig osztálytársak voltunk. Ki volt közösítve én álltam mellette én barátkoztam vele és én védtem meg a többiek előtt. Jól kijöttünk,sokat hülyültünk,aztán mindketten más suliba mentünk tovább. Én rosszul éreztem magam az új osztályommal ezért átírattak egy másik suliba ahol ez a barátnőm volt és újra osztálytársak lettünk. Bár ne lettünk volna. Annyira kifordult magából a lúzerből egy hülye p...a lett. Eleinte jól kijöttünk én elhittem hogy minden a régi lesz, aztán összebarátkozott 2 csajjal akik idővel kibuktak. Nagyon elhanyagolt ők voltak a legjobb barátnői és én le lettem szarva. A hátuk mögött kibeszélte őket de nekem nagyon nehéz, hogy mindig cserben hagyott és nem az esik rosszul,hogy másokkal barátkozik,hanem az amiket átéltünk és annak ellenére leszar. Ezen kívül még 1 évünk van és nehezen viselem ezt hiába van más barátnő az nem olyan.Most is facebookon nyalizik az új "barátnőinek". Hogy fogadjam már el, ha 2 év nem volt elég?

2016. dec. 1. 22:45
 1/4 anonim válasza:

Ha jól értelmeztem, akkor annak ellenére, hogy megváltozott, még mindig hiányolod, és a barátja szeretnél lenni. Ha így van, akkor próbáld meg megbeszélni vele ezt a dolgot. Mondd el neki, hogy te mindig ott voltál mellette, ő pedig le se szar téged. Ez nyilván rosszul esik neked.

Amúgy szerintem nem érdemes barátságot kialakítani vele, próbálj másokkal foglalkozni, szerezz másik barátot, aki megbecsül téged!

2016. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,nagyon hiányoznak a régi idők de nagyon haragszom is rá de nem tudok eltávolodni tőle,mert egy faluban lakunk és együtt kell buszozzunk. Legszívesebben rá se néznék és azt várom,hogy ne kelljen mindennap találkoznom vele.
2016. dec. 1. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Fu nekem majdnem ugyen az volt, csak kicsit idősebb vagyok férfi és a, mostmár hölggyel, össze is kavarodtunk.


Annyit tudok mondani, hogy próbáld megtávoltartani magad tőle és őt is magadtól Mindig vissza fog térni egy darabig, de ha nagyon fáj akkor is max közömbös legyél vele.


Emellett el kell felejteni a "régi időket", nem gondolni rá és reménykedni, hogy jön helyette egy másik legjobb barát aki talán majd értékelni fogja a dolgainkat. :)

2016. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is majdnem ilyen volt, és sajnos az általános iskolás barátok középiskolára megváltoznak (kivételek vannak). Talán ha 1 régi osztálytárs barátom, már sokat mondtam.


Tőlem is a legjobb barátom távolodott el, ez ellen már nem lehet semmit tenni.


Jobban teszed ha keresel magadnak más barátokat, nekem ilyen módszerre volt szükségem.

2016. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!