Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy lany akivel regen...

Evelin Kiss kérdése:

Van egy lany akivel regen joba voltam de mar a jelenlete is idegesit es mindig meg akar alazni, ellenem uszitja a barataimat. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Regebben is sokat hazudott meg kavarta a dolgokat de toleraltam.Elegem lett,es amiota elmondtam neki a velemenyem, azota bunko,es meg akar alazni.8.-osak vagyunk de mindig az anyukajaval fenyegetozik,mert apa gyerekkora ota ismeri az o apukajat.Nagyon sokan utaljak de meg igy is o a tanarok kedvence meg a baratnoim kozul is paran joba vannak vele,pedig tudjak milyen.Ez ellen mit tehetnek hogy egyszer olyat mondjak neki vissza amitol lehetoleg ne is szoljon hozzam tobbet? Elore is koszonom a kerdeseket.
2016. dec. 13. 11:12
 1/2 koromarcsi ***** válasza:
Hasonló esetem nekem is volt. Én azt csináltam, hogy nagyon udvarias, szinte negédes voltam vele és mindenben igazat adtam neki, mint egy "hülye" gyereknek, akinek a dühkitörésétől tart az ember. Ezt eleinte rátartian elfogadta és úgy nézett rám, mint egy kis butára, de később kellemetlen volt neki, mert az értelmesebbek rögtön tudták, hogy miről van szó. Így aláztam porig őt. (67 éves nagyi vagyok)
2016. dec. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én teljesen nyugodtan odamennék hozzá, és megkérdezném, hogy mi a baj velem. Ha elkezdi felsorolni a rossz tulajdonságaimat és nem mondaná el az igazat akkor tudomást sem vennék róla!
2016. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!