Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok nekem bíztató szavaka...

Tudnátok nekem bíztató szavakat vagy ötleteket mondani? Volt valaki hasonló helyzetben? Ha igen, hogy küzdöttétek le? (többi lent)

Figyelt kérdés

előre is sajnálom hogy hosszú lesz, de : 16 éves lány vagyok régebben eléggé magambafordúló otthonülős típus voltam, nem mertem nyitni mások felé, nem kerestem a társaságot és szépen el is tűntek az emberek mellőlem. nemrégiben az utolsó barátnőm is csalódást okozott nekem (a későbbiekben fontos lesz hogy ő is otthonülős típus) szóval magányos vagyok családot leszámítva. a szüleim nem engednek el jóformán sehova pedig elég felelősségtudó vagyok és őszinte(!). most egy éve kb teljesen megváltozott a személyiségem , lenne igényem arra hogy kimozduljak csak nincs kivel.barátnővel elengednének anyumék csakhogy nincs olyanom vagy nagyon messze lakik (pest megyétől).a régi ismerőseim nem vevők a társaságomra, én pedig úgy érzem a legjobb éveimet szalasztom el.minden vágyam hogy hétvégente bulikba tudjak menni vagy nekem az is jó lenne ha a barátaimmal lehetnék.a legutóbb az említett barátnővel szerveztünk egy ilyen estét de szokásához hűen lemondta.én annyira örültem hogyvégre kimozdulok,összetörtem amikor ez is le lett fújva.

állást nézek most , ott szeeretnék barátokat szerezni de félek hogy nekik is meglesz a már kialakult baráti körük és csak rájuktukmálnám magam. tudom sportegyesületbe kéne járjak, de nincs érzékem a csapatjátékokhoz. köszönöm a válaszokat előre is <3

(mellékinfó: amúgy nem vagyok egy ilyen csúnyácska lány, legalábbis a visszajelzésekből ez esik le /no ego de tenyleg/ és sokan írnak nekem pl facebookon de csak felületes barátságaim/haverjaim vannak . az osztálytársaimmal hihetetlen mértékben javult 1 év alatt a kapcsolatom. nagyon szeretem őket, de nincsenek még mélyebb barátságaim. más barátnők/haverok akik vannak még, szintén nem kimozdulós fajták)



2016. dec. 17. 00:18
 1/1 anonim válasza:
Hmm nagyjából velem is ez van..mintha magamat olvasnám :'D mellesleg én is pest megyében lakom. Csak én most a sulit is abbahagytam /remélhetőleg csak erre az évre/ úgyhogy nagyon sok szabadidőm van. Szerintem attól még hogy valakiknek megvan már a kialakult baráti köre még te is beleférhetsz :) Ne aggódj ilyenen meg ne nagyon gondold túl a dolgokat, ne parázz rá. Biztosan beilleszkedsz és ők sem úgy veszik majd hogy rájuk tukmáltad magad. Add önmagad és akkor a legmegfelelőbb társaság vesz majd téged körül. Az is nagyon jó hogy az osztállyal jóban vagy. Van időd még arra hogy erősebb barátságokat is köss az osztályon belül :) Kitartás! 16/L
2016. dec. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!