Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van internetes barátoto...

Nektek van internetes barátotok? (Ibf) ha igen akkor hogy ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
Mivel már régóta szeretnék egy ibf-et ezért kivancsi vagyok hogy akinek már van hogy ismerkedtek meg. :)

2016. dec. 23. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Anno skypen az egyik haverom bevett egy csoportba, ahol számomra rajta kívül mindenki ismeretlen volt. Elég nyitott személyiség vagyok, így nem okozott gondot, hogy megtaláljam a közös nevezőt a többiekkel.

A haverom egy idő után lelépett, és én ott maradtam "egyedül" a többiekkel.(Kizárólag hang alapú kommunikáció)

A legjobban egy lány személyisége tetszett, mert mindig nevetett a poénjaimon, és éreztem, hogy valami közös van bennünk.

Ezért felvettem ismerősnek, és a vége az lett, hogy másnap reggel 6-ig beszélgettünk. Miközben nekem fél7-kor kelni kellett.

Kiderült, hogy hasonló dolgokon ment át az életben, egyezett a világról gondolt képünk, egyszerűen nem tudtunk kifogyni a témából.

Számtalan alkalommal beszélgettünk hajnalig, segítettünk egymásnak a sulis dolgokban, tanácsokat adtunk, közös filmezések(online), problémákat tárgyaltunk meg, párkapcsolati dolgok(...), családi problémák, stb.

Ez egészen 4 évig ment, ami alatt bennem párszor feljött, hogy találkoznunk kéne vagy látni egymás arcát. Azonban Ő elzárkózott ettől, ennek ellenére a beszélgetést tovább akarta vinni. Elfogadtam, és többet nem is hoztam fel.

A negyedik év után pedig történt egy hatalmas fordulat aminek köszönhetően mindennek vége lett.

Azóta nem érdekelt újra a netes ismerkedés.

2016. dec. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van akivel facebookon. mindketten rajongtunk egy énekesért, és hát elkezdtünk beszélgetni. Talán 2 évig tartott ez a "barátság". Aztán kiderült hogy az elejétől fogva hazudott, és mégsem értünk egyet, egy olyan dologban ami nekem a legfontosabb. Megharagudtam és többé nem beszéltünk.


Viszont itt is szereztem már barátot, na vele teljesen jól kijövök. Talán ez a barátság tovább tart. :)

2016. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ibf...eszem megáll :D
2016. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin, aztán emaileztünk nagyon sokáig. De aztán feltörték az emailjét és eltűnt.
2016. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak képzelt barátom van. Az is jó?
2016. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fórumon ahol közös érdeklődés alapján irogattunk. Aztán volt akivel már privát alapon is beszélgettünk, majd találkoztunk is. Nők, férfiak vegyesen. Gyakorlatilag egy baráti kör alakult ki már majd 10 év alatt, ami sokkal több, mint a kezdeti közös érdeklődés amiről a fórum szólt. Aztán valaki közelebb került, valaki még nem volt érdekes de nekem is lett több baratom, sőt a társaságban szerelem is szövődött.
2016. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! ☺
2016. dec. 23. 23:04
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Az internetes barátságot nem nevezném barátságnak.
2016. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igenis létezik internetes barátság (ezt az előttem lévő személynek mondom...) És igen,van IBFF-em,lassan 1 éve,mindig felkeressük egymást,olyan cuki volt,új telefonja lett,már kezdtem ezt a barátságot elfeledni,de utána egyből rám irt,hogy Sziaaa,én vagyok az...hamarosan születésnapomkor átmegyek hozzá,és személyesen is együtt töltünk 1 napot (lehet strandra megyünk majd nyáron,vagy nála alszok) ésss...vissza térve a kérdésedre,TikTokon (musical.lyn) ismerkedtünk meg,és az egyik videóm alá kommentelt,hogy leszünk-e ibff-ek :) PÁR TANÁCS: Videochat nélkül ne találkozzatok (előtte videochateljetek) ,ha TikTokon,FB-n vagy instán ismered meg,akkor nézd meg alaposan a képeit (ha nincsenek fent képei/videói,akkor kérj tőle egyet-kettőt ha átmentek más platformra,vagy esetleg privátban. Nézd meg,hogy miket kommentelnek a képei/videói alá,mert az is sokat elárul a személyról :) Remélem tudtam segiteni, További szép napot !
2019. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen,nekem van! :) 3 éve ismerkedtünk meg egy Facebookos csoport által, mert ugyanazt a videóst szerettük. Bekerültünk utána egy messengeres chat csoportba is, majd privátban folytattuk a beszélgetést. Azóta 1x találkoztunk, és idén nyáron is fogunk. Nagyon szeretem, és megvagyok vele :)
2019. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!