Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Unatkozok, szivesen lognek az...

Unatkozok, szivesen lognek az utcán, de nincsenek barataim?

Figyelt kérdés
14 éves fiu vagyok, omm elegge érdekes, elvont szemely vagyok és nem nagyon találok a korulottem élok kozott magamhot hasonlo embereket, pedig azért szeged nagy város. Szegeden nincsenek is barataim, egyse, csak internetes baratok, de nagyrészuk kulfoldon lakik.. Nem vagyok páwa,"életelen" (már amennyire lehet egy ember élettelen baratok nélkul), emonak vallom magam, igaz kulsomon még azért alakitgatni kell. De kérdésem: hol és hogyan találjak társaságot?

2016. dec. 25. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Azt hittem emok már nincsenek...


Egyébként azon gondolkozz el, hogy a külsődet miként alakítod, mert a tipikus emokat (Pécsett legalábbis) a túlnyomó többség mindig is kis gyökér buz***ak tartotta.

2016. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Iskolába nincsenek barátaid? Szerintem kezdj el sportolni vagy valami hobbit. Nekem is csak a hobbimbol kifolyólag vannak barátaim.
2016. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát inkább vagyok emo, mint nézzek ki ugy mint a mai fiatalok..
2016. dec. 25. 13:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Iskolában nincsenek barataim, sportolni nem sportolok, egesznapot gép elott toltom
2016. dec. 25. 13:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Hasonlóan társaságra vágyok,de nem vagyok emo és 26 éves vagyok,srác.

Ha esetleg lenne valaki Debrecen környékéről, írhatna.

2016. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egész nap a gép előtt ülsz valószínű hogy a társaságot itt kell keresned.
2016. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem változz meg ha emo vagy meg soha nem mész sehova akkor nem csak szegeden habem sehol nem találsz majd barátokat csak es kizarolag a hasonlo emberek kozul... tapasztalat.: én is szegedi vagyok, en is szivesen barátkoznék de amég nem változtatok magamon addig TUDOM hogy nem lesz társaságom...
2016. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De ha ne. Akarsz megváltozni akkor inkább legyél rocker vagy punk nem kell nagy valtoztatas kulsoleg a belsorol meg hazudsz ennyi es ha mar megvolt a rockerre vagy punkka alakulas menj le Bartok térre es talalst baratokat:) vagy valtozz meg es legyel te is mai fiatal... utolso voltam.
2016. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Eppaz02 ***** válasza:
Én Pécsi vagyok és emo. És igen itt Pécsen az emberek 90% durván le nézi az emokat. Elég kevesen vagyunk ez tény. De nálunk az osztályban engem el tudtak fogadni, bár én nagyon megválogatom a haverjaimat mert általánosban basztattak az emo miatt.. Nálunk a suliban van még egy aki annak valja magát de őt sem basztatják. Biztos vannak ott is emberek akik ha nem is emok de legalább megértenéd és a barátaid lesznek.. Üdv: 16/F
2016. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Habár nem ott lakok ahol te, en szivesen lennek egy netes baratod. 13/l/half'n emo
2016. dec. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!