Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert csinálja ezt?

Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy haverom akivel az utóbbi időben jobban megismerkedtem es most mar inkább a barátomnak mondanám. Amikor egyutt vagyunk vagy beszélünk akkor nagyon jo az egész és olyan mintha az egyik legjobb barátjának tartana, de rendszeresen lemondja, vagy átteteti másik idopontra a talikat (gyakran az uccsó pillanatban). Tegnap megbeszeltuk, hogy holnap jon es ma meg irt, hogy moziba megy... nem tudom, hogy ezt csak elfelejtette, vagy inkabb lemondja velem a talit csak, hogy mozizhasson. Es attettuk péntekre (nekem az jo volt). Es ilyeneket gyakran csinál. En nem vagyok ilyen ezert nem ertem... ha megdumalok valami ahhoz tartom magam.

2016. dec. 28. 13:10
 1/1 anonim válasza:
Talan nem is akar annyira baratkozni mint mutatja. De kitudja, lehet mas oka van... Ha ellenkezo nemuek vagytok az sincs kizarva hogy azert kerul mert bejossz neki. Ennek tobb oka lehet
2016. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!